האויב שבפנים (תמונה: Warner)

האויב שבפנים (תמונה: Warner)

נטפליקס מפיקה סדרה לאויב שבפנים

בימים האחרונים יש הרבה באזז סביב "האויב שבפנים" (Resident Evil). הסיבה העיקרית לכך היא השחרור של RESIDENT EVIL 2, משחק חדש מבית Capcom שהוא רימייק למשחק הוידאו הקלאסי מ-1998. המבקרים מהללים את הרימייק כאחד המשחקים הטובים ביותר בסדרה ושחקנים לא מפסיקים לחלוק את חוויית הפחד האדירה שהמשחק מעורר בהם. נראה שאין תזמון טוב מזה לדבר על הענף הקולנועי של הפרנצ'ייס.

בין השנים 2002 ל-2016 יצאו שישה סרטים המבוססים על משחקי Resident Evil. הסרטים, בהם כיכבה מילה ג'ובוביץ', פיתחו מיתולוגיה משלהם ומשכו קהל מעריצים לא קטן – בהחלט גדול מספיק כדי להפוך את סרטי "האויב שבפנים" למצליחים מאוד, גם אם לא יוקרתיים במיוחד. חברת ההפקות הגרמנית Constantin Film הייתה אחראית לסדרת הסרטים ועם צאת "הפרק האחרון" ב-2016 היה ברור ש-Constantin לא תוותר על המותג. כצפוי, כמעט מיד דובר על הפקה של סדרת טלוויזיה.

כעת נחשף שנטפליקס (Netflix) מפיקה את סדרת הטלויזיה יחד עם Constantin וכי תהייה זו סדרה בלעדית לנטפליקס בעולם כולו. לא נבחר עדיין שואוראנר לסדרה של האויב שבפנים, ואיננו יודעים מה תהייה העלילה שלה, מעבר לכך שהיא תתרחש, ככל הנראה, באותו העולם בו התרחשו הסרטים – כלומר, היא תתיחס יותר לאירועי הסרטים מלאירועי המשחקים, שהתפתחו לכיוונים שונים במהלך השנים.

בשלב כל כך מוקדם אין עוד תאריך יציאה צפוי לסדרה, אך ידוע שבמקביל לסדרת הטלוויזיה, Constantin Film מפיקה גם סרט חדש, ככל הנראה כריבוט לסדרת הסרטים. האם נטפליקס תיקח חלק גם בהפקת הסרט? זה, בינתיים, עדיין לא ידוע.

מקורות
Deadline
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות