דיווח: מכשירי ה-LG G8 ו-LG V50 ייחשפו בתערוכת MWC בסוף פברואר

LG G8 (תמונה: 91mobiles) LG G8 (תמונה: 91mobiles)

דיווח חדש המגיע אלינו מטעם האתר הקוריאני ETNews מספר כי חברת LG מתכננת להציג אסטרטגיה שונה לחלוטין במסגרת הכרזתה העתידית, אז היא תציג בפנינו זוג מכשירי דגל שעד לרגע זה הוצגו בפער של חצי שנה האחד מהשני. זוג מכשירי הדגל המדוברים יהיו ה-LG G8 וה-LG V50, זאת כשדגם ה-V50 יגיע עם תמיכה ברשת הדור החמישי (5G), לעומת ה-LG G8 שיתמוך רק ברשת הדור הרביעי.

הדיווח חושף כי זוג המכשירים יוצגו בתערוכת MWC לקראת סוף פברואר, כאשר הסיבה מאחורי השינוי נעוצה ברצונה של LG להציב מתחרה למכשיר ה-Galaxy S10X (התומך ברשת הדור החמישי) של סמסונג. בנוסף לכך, החברה מתכננת לעבוד עם ספקית הסלולר Sprint להשקת ה-LG V50, בשעה שמחירו של המכשיר ינוע בין כ-1160 דולרים לכ-1340 דולרים במכירה דרך שלוש ספקיות הסלולר הגדולות באירופה וקוריאה.

מסכו של ה-LG V50 עתיד להגיע בגודל של 6 אינץ’, בזמן שמתחת למכסה המנוע נוכל ליהנות מסוללה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה וממערכת השבבים האחרונה מבית קוואלקום, זו ה-Snapdragon 855. אמנם, זה הוא המידע הראשון המספר לנו את מפרטו של ה-LG V50, כך שאנחנו נמליץ לקחת את הדברים בעירבון מוגבל ככל דיווח ראשוני אחר.

LG G8 ThinQ (תמונה: XDA)
LG G8 ThinQ (תמונה: XDA)

לצד הדברים הללו, LG פרסמה טיזר המגלה לנו כי החברה עובדת על טכנולוגיה שתאפשר לנו לשלוט במכשיר ללא מגע כלל, זאת בדומה לרעיון אותו סמסונג הציגה עם ה-Galaxy S4. יחד עם זאת, בריאיון עבר שסיפק בכיר בחברה גילינו כי הטכנולוגיה נקראת “Touchless Input” וזו מאפשרת שימוש מלא במסך המכשיר ללא צורך במגע ישיר במרחק מירבי של עד 30 סנטימטרים.

את ה-LG G8 וה-LG V50 צפויה החברה להציג ב-24 בפברואר.

השוואת מפרטים