דיווח: Galaxy A90 יהיה המכשיר הראשון מבית סמסונג עם מצלמת סלפי נשלפת

Samsung Galaxy A9 2018 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Samsung Galaxy A9 2018 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

ענקית הטכנולוגיה מדרום-קוריאה ממשיכה להשקיע את מיטב מאמציה בהפיכת סדרת הביניים Galaxy A לסדרת מושכת לקהל הרחב, זאת באמצעות הטמעת פיצ’רים חדשים למכשירי הביניים עוד לפני שיגיעו אלו למכשירי הדגל. את סנונית החדשנות הראשונה ראינו עם מערכי הצילום הכפולים/משולשים בדגמי ה-Galaxy A7 וה-Galaxy A9, ובעתיד אנחנו צפויים לפגוש גם את ה-Galaxy A90 שצפוי להגיע ללא מגרעת כלל.

המידע החדש מגיע מהמדליף הפופולרי Ice Universe, אשר שיתף לאחרונה ציוץ ישן שלו בטוויטר וציין בו מדוע קרא למכשיר ה-A90 “מושלם” כבר בחודש דצמבר האחרון. על פי ההסבר, המדליף קרא לו כך עקב הידיעה שהדגם הזה יהיה הראשון להגיע ללא מגרעת או חור מצלמה מכל סוג שהוא, כך שיהיה זה המכשיר הראשון מבית סמסונג שיגיע עם מסך נטול הפרעות לחלוטין.

מידע נוסף אינו ידוע אודות ה-Galaxy A90, אך בבחינת פועלה של סמסונג בנוגע לסדרת ה-A ניתן למצוא כי מכשיר ה-Galaxy A8s היה הראשון מבית החברה שהציע את חור המצלמה במסך, בחירה עיצובית אותה אנחנו עתידים לקבל בסדרת הדגל החדשה של החברה, ה-Galaxy S10. בנוסף לכך, נדמה כי סדרת ה-Galaxy A החלה לספק לנו לאחרונה הצצה אל תכניותיה העתידיות של החברה ולאן היא מכוונת לקחת את סדרת הדגל שלה.

דרך הפעולה החדשה של סמסונג מראה על כך שהיא אינה מעוניינת לקחת הימורים גדולים עם סדרת הדגל שלה, ומעדיפה לבחון כיצד שינויים דרסטיים מתקבלים בין קהל לקוחותיה המשתמשים במכשירי ביניים שלא יצרו רעש גדול במידה ויכשלו, זאת לעומת כישלון של סדרת דגל חדשה. את סדרת ה-Galaxy S10 של החברה, אשר תגיע עם חור מצלמה במסך, אנחנו צפויים לפגוש ב-20 בפברואר, באירוע שתקיים סמסונג בסן פרנסיסקו.

השוואת מפרטים