צפו בטריילר החדש לדמבו של טים ברטון

דמבו 2019 (תמונה באדיבות פורום פילם)

השנה צפויים לצאת לא אחד, לא שניים, אלא שלושה רימייקים קולנועיים לקלאסיקות אנימציה של דיסני (Disney). הראשון שבהם, “דמבו” (Dumbo), צפוי לצאת כבר במרץ הקרוב. הסרט מבוים על ידי לא אחר מאשר טים ברטון (Tim Burton), ומביא לנו את הסיפור על הפיל המעופף מזווית שונה, שנותנת יותר במה דווקא לבני האדם שעובדים בקרקס, בניגוד לסרט המקורי שהתמקד כולו אך ורק בחיות.

בסרט יככבו קולין פארל (Colin Farrell), דני דה ויטו (Danny DeVito), מייקל קיטון (Michael Keaton) ואווה גרין (Eva Green). את גיבורת הסרט, ילדה שמתגוררת בקרקס ומתיידדת עם דמבו, תשחק ניקו פרקר (Nico Parker), שזה תפקידה הקולנועי הראשון.

הטריילר החדש חושף עוד מהקונפליקט שבמרכז הסרט. דה ויטו משחק מנהל קרקס כושל, ובקרקס נולד פילון חדש. לדאבונו הפילון מחריד למראה – יש לו אוזניים ענקיות שמקנות לו מראה מפלצתי לדעתו, וזה הדבר האחרון שהקרקס שלו צריך.

דני דה ויטו מתוך "דמבו" (תמונה באדיבות פורום פילם)
דני דה ויטו מתוך “דמבו” (תמונה באדיבות פורום פילם)

בזמן שהוא מנסה להפטר מהאוזניים של הפילון, ואולי אפילו מהפילון עצמו, מתגלה שהפילון הקטן, ששמו דמבו, מסוגל לעוף עם האוזניים הענקיות שלו. מיד השנאה אל הפיל הופכת לגאווה עצומה, כאשר הקרקס מתחיל לשגשג בזכות הנאמבר היוקרתי והנדיר שלו – דמבו, הפיל המעופף! כל זה, כמובן, בלי להתחשב בפיל עצמו.

“דמבו” יעלה למסכים בישראל ב-28 במרץ הקרוב.

השוואת מפרטים