-פרסומת-
Sony Xperia XA3 (תמונה: Winfuture)

Sony Xperia XA3 (תמונה: Winfuture)

תמונות הכרזה מודלפות של Sony Xperia XA3 מציגות עיצוב יוצא דופן

ענקית הטכנולוגיה היפנית סוני (Sony) עומדת לקיים אירוע הכרזה בתערוכת MWC הקרובה, בו היא צפויה להציג סדרת סמארטפונים חדשים לשוק הביניים ולשוק מכשירי הדגל. בגזרת הביניים עתידה סוני לחשוף את דגמי ה-Xperia XA3 וה-Xperia XA3 Ultra, בעוד שבתור מכשיר הדגל ייחשף מכשיר ה-Xperia XZ4.

מבט ראשון על ה-Xperia XA3 קיבלנו כבר בחודש אוקטובר האחרון, אך מבט שונה לחלוטין מגיע כעת מהמדליף המוכר Roland Quandt המציג בפנינו תמונות הכרזה רשמיות של המכשיר. עקב הדברים הללו, ייתכן כי המכשיר שראינו בחודש אוקטובר הוא עיצוב שנלקח בחשבון אך נזרק, או שמא זה הוא ה-Xperia XA3 Ultra עם טעות בשם, מה שקורה בדרך כלל עם שמות הנאמרים בהדלפות מוקדמות שכאלו.

לעומת הדגם שראינו בחודש אוקטובר, הדגם המוצג כאן מגיע ללא שול תחתון כלל, אך עם שול עליון גדול למדי. המסך נפרס ביחס של 21 על 9, זאת בדומה למכשיר הדגל העתיד לצאת לצידו. בגבו של המכשיר אנחנו רואים מערך צילום כפול, וזו היא הפעם הראשונה בה סוני בוחרת לשלב מערך צילום במכשיר ביניים. מתחת למערך הצילום נמצא רכיב ה-NFC, בשעה שמעל המערך מתמקם מבזק ה-LED.

מפרטו הטכני המשוער של המכשיר מספר לנו על מערכת השבבים Snapdragon 660, יחד עם 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט של נפח אחסון. מערך הצילום המדובר צפוי לכלול זוג חיישני 23 ו-8 מגה פיקסל, בשעה שאת המערך כולו תתדלק סוללה בקיבולת 3500 מיליאמפר/שעה הנטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C. על פי ההדלפה, ניתן לראות כי ה-XA3 מגיע עם סורק טביעות אצבע בצידה הימני של המסגרת, כאשר היצע הצבעים עובר בין ורוד, לכסוף ולכחול.

מקורות
winfuture
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות