הדלפה: כל הפרטים אודות מערכי הצילום בסדרת ה-Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 Plus (תמונה: Twitter) Samsung Galaxy S10 Plus (תמונה: Twitter)

סדרת ה-Galaxy S10 לא מפסיקה לכבוש כותרות, כאשר אנחנו לא מצליחים לעבור יום ללא חדשות נוספות אודות הסדרה. כעת, הדלפה חדשה המגיעה אלינו דרך אתר סיני מפרטת את מערכי הצילום בסדרת ה-Galaxy S10, ועוברת על כל מכשיר בנפרד תוך ציון מספר עובדות מעניינות אודות מכשיר ה-Galaxy S10e שאמור להוות את הדגם הזול בין השלושה.

כבר בתחילת הדברים אנחנו מגלים כי מצלמות הסלפי ב-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus תומכות בצילום וידאו ב-4K בקצב של 60 פריימים בשנייה, בשעה שגם ייצוב הוידאו יתבצע באיכות גבוהה על ידי מייצב אופטי קדמי. בנוסף לכך, ההדלפה טוענת כי ייצוב הוידאו יהיה מהטובים בשוק, זאת בשעה שהאחרונה מאפיינת אותו ככזה המשתווה לייצוב הוידאו במצלמות ה-GoPro.

בדגם ה-Galaxy S10 אנחנו צפויים למצוא מצלמת סלפי בודדת ברזולוציית 8 או 10 מגה פיקסל, בזמן שבדגם ה-Galaxy S10 Plus נהנה מזוג מצלמות סלפי ברזולוציית 10 ו-8 מגה פיקסל. במעבר למערכי הצילום האחוריים של המכשירים נוכל לספר כי דגמי ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus עדיין מגיעים עם חיישן ה-12 מגה פיקסל הנמצא בדגמי ה-S9, אך זה יציע שיפורים באלגוריתם הצילום ומצב לילה חדש.

זוג העדשות הנמצאות לצד חיישן ה-12 מגה פיקסל מגיעות ברזולוציות של 16 ו-13 מגה פיקסל, וחיישן ה-16 מגה פיקסל יאפשר למשתמשים לצלם תמונות בזווית רחבה של 123 מעלות במפתח צמצם של f/1.9, ללא תמיכה בפוקוס אוטומטי ובייצוב אופטי. חיישן ה-13 מגה פיקסל הוא חיישן הטלפוטו, וזה יאפשר את הזום אל תוך התמונה ללא ירידה באיכות. החיישן כולל מפתח צמצם של f/2.4, עם תמיכה בפוקוס אוטומטי וייצוב אופטי.

אחרון לתפוס את מקומו ברשימה הוא ה-Galaxy S10e (האות e מסתמנת כקיצור למילה Essential), אשר כולל מערך צילום זהה לחלוטין לזה של מכשיר ה-Galaxy Note 9. עקב כך, אנחנו צפויים לקבל זוג חיישני 12 מגה פיקסל במפתחי צמצם של f/1.5-f/2.4 לחיישן הראשי ו-f/2.4 לחיישן הטלפוטו המשני. זוג החיישני תומכים בייצוב אופטי, וחובבי הסלפי יוכלו ליהנות מחיישן 8 מגה פיקסל במפתח צמצם f/1.7 הנמצא בחזית.

סדרת ה-Galaxy S10 תיחשף באופן רשמי ב-20 בפברואר, באירוע שתערוך סמסונג בסן פרנסיסקו. 

השוואת מפרטים