מארוול תפיק ארבע סדרות אנימציה למבוגרים

הווארד הברווז (תמונה: Universal Pictures)

מארוול (Marvel) לא מוותרת על תכנים שמכוונים למבוגרים. אחרי שרוב סדרות מארוול/נטפליקס בוטלו, נדמה שדיסני מעוניינת למצוא שותפה אחרת שתפיק בשבילה סדרות בוגרות. כעת נראה שהשותפה נמצאה – רשת הולו (Hulu), שאחראית על "סיפורה של שפחה" המצליחה, תפיק למארוול ארבע סדרות שיהיו מכוונות לקהל מבוגר. מה מיוחד במקרה הזה? הן יהיו סדרות אנימציה.

הסדרה הראשונה תקרא "מ.ו.ד.ו.ק." (M.O.D.O.K.), ותתמקד בנבל בעל אותו השם. מ.ו.ד.ו.ק. הוא נבל על בעל ראש עצום וגוף זעיר, והסדרה תציג כיצד הוא מתקשה לנהל את ארגון הפשע שבהנהגתו.

הסדרה השניה תקרא "היט-מאנקי" (Hit-Monkey), קומדיית-פעולה אלימה במיוחד על קוף יפני שאומן על ידי מתנקש אמריקאי, וקוצר את דרכו דרך עולם הפשע של טוקיו מתוך יצר נקמה.

הסדרה השלישית תהייה "המופע של טיגרה ודאזלר" (Tigra & Dazzler Show), קומדיה על שני גיבורי על עם מודעות חברתית גדולה, שנלחמים כדי שיכירו בהם בין כל גיבורי העל המפורסמים והמשעממים.

הסדרה הרביעית והאחרונה היא "הווארד הברווז" (Howard the Duck), על ברווז שמנסה לברוח מדוקטור באנג המרושע, שרוצה לטגן אותו. את הסדרה יכתוב, בין השאר, קווין סמית (Kevin Smith).

בנוסף לארבע הסדרות, הולו תפיק למארוול גם ספיישל אחד שיקרא "התוקפים" (The Offenders), בדיחה על סדרת "המגנים" של נטפליקס. כמצופה, ספיישל האנימציה המדובר יפגיש בין גיבורי/נבלי ארבעת הסדרות, והם יאלצו לשתף פעולה באופן חד פעמי.

עדיין לא ידוע תאריך היציאה של הסדרות החדשות.

השוואת מפרטים