שואב האבק הרובוטי +Roomba i7 מגיע לישראל עם מערכת סילוק אשפה אוטומטית

שואב ה-Roomba i7 (מקור iRobot)

חברת iRobot, יצרנית שואבי האבק הרובוטיים, משיקה בישראל את השואבים מדגמי +Roomba i7 ו-Roomba i7. שני הדגמים החדשים מגיעים עם יכולות שאיבה מתקדמות וחכמות במיוחד, כאשר דגם +i7 יגיע עם Clean Base, מערכת סילוק אשפה אוטומטית המשמשת גם כעמדת הטעינה של השואב.

דגמי ה-Roomba i7 החדשים של iRobot משתמשים במגוון טכנולגיות על מנת לבצע פעולת ניקוי טובה ואיכותית יותר, בהן טכנולוגיית Imprint Smart Mapping למיפוי הבית והחדרים, כאשר באמצעות אפליקציית ה-iRobot HOME‏ (אנדרואיד/iOS) ניתן להגדיר את השואב לנקות עד 10 חדרים נפרדים בתזמון עצמאי לכל חדר.

הבשורה הגדולה בדגם החדש היא Clean Base, עמדת טעינה הכוללת מערכת סילוק אשפה אוטומטית שיכולה להכיל אשפה בנפח של כ-30 מיכלי לכלוך מהשואב, מה שאמור להספיק לשימוש של מספר שבועות לפני ריקון. לפי קולין אנגל, יו”ר ומנכ”ל iRobot:

ה-+iRobot Roomba i7 הוא כיום הרובוט הוירטואלי המתקדם ביותר שנבנה אי פעם, הודות ליכולתו למפות וללמוד את מבנה הבית וכן הודות למערכת סילוק האשפה האוטומטית. הרומבה +i7 הינו הגשמת החזון המקורי שהיה לנו כאשר יצאנו למסע לבנות שואב אבק רובוטי לפני כמעט 20 שנה.

שואב ה-+Roomba i7 עם תחנת ריקון וטעינה (מקור iRobot)
שואב ה-+Roomba i7 עם תחנת ריקון וטעינה (מקור iRobot)

דגם +i7 הכולל את עמדת ה-Clean Base יעלה בארץ 3990 ש”ח כשדגם ה-i7 ללא עמדת הריקון יעלה 3490 ש”ח.

תחום שואבי הבית הרובוטיים הפך לתחום נרחב בשנים האחרונות עם יצרנים ודגמים רבים, אך הבשורה האמיתית בדגם החדש היא ה-Clean Base שמייתרת את הצורך לבצע ניקוי ידני של השואב בפרקי זמן קצרים יחסית והופכת את התהליך למהיר ופשוט בהרבה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים