נסו בחינם את Trials Rising לפני ההשקה

| יום שלישי, 19 בפברואר 2019, 19:14 | משחקים

משחק אתגרי האופנועים המצופה Trials Rising אמור לצאת ב-26 בפברואר, אולם תוכלו להתנסות משחק ללא תשלום מספר ימים לפני כן. במסגרת סבב בדיקות בטא של המשחק, שבו כל שחקן יכול להשתתף ללא תשלום, תוכלו להוריד את המשחק ולהנות ממנו החל מה-21 בפברואר ועד ה-25 לחודש.

המשחק מפותח על ידי חברת RedLynx ומופץ על ידי חברת Ubisoft. מדובר הכלאה בין משחק מירוצי אופנועים לאתגרי פלטפורמה דו-מימדיים (2.5D), המבוסס באופן קלוש למדי על אתגרי מוטוקרוס, שהוא ספורט מוטורי אמיתי. ב-Trials Rising תוכלו למעשה לקפץ בסביבות מוגזמות ומעניינות, שחלקן מבוססות על מקומות מהעולם האמיתי, להשתתף בפעלולים נועזים ולנסות לצלוח את המסלולים המאתגרים.

בתחילה נועד המשחק לצאת ב-12 בפברואר, אולם Ubisoft דחתה את ההשקה בשבועיים. חדי העין ישימו לב כי בדיקות הבטא יימשכו ממש עד להשקת המשחק. עם זאת, מי שיתחילו לשחק ב-Trials Rising לפני ההשקה הרשמית לא יהנו מיתרון, היות וההתקדמות של כל השחקנים תתאפס לאחר סבב הבטא.

בנוסף הכריזה Ubisoft על תוכניותיה עבור המשחק לאחר ההשקה. החברה הודיעה על Expansion Pass בן שני חלקים, שיציג מיקומים חדשים, מסלולים, חוזים להשלמה ופריטים להתאמה אישית. תוכלו להנות מחבילות של ציוד כמו “חבילת הפעלולנים” ו-“חבילת סמוראים”.

Ubisoft הודיעה גם על עונות חינמיות שיגיעו לאחר השקת המשחק. העונות הללו יאפשרו לכם לאסוף אנימציות חדשות, תנועות לדמויות שלכם ופריטים קוסמטיים. בין היתר, העונות הללו יכללו גם אירועים ואתגרים שבועיים, שכמצופה יתגמלו אתכם במטבע של המשחק ובפרסים – חלקם מוגבלים לזמן מסוים בלבד.

Trials Rising יוצא למחשב האישי, PlayStation 4, Xbox One ו-Nintendo Switch ב-26 לחודש.

הרשמה לבטא באתר Ubisoft

מקורות
Trials Rising
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות