-פרסומת-

חברת Harmonix מכריזה על משחק קצב חדש במציאות מדומה

חברת Harmonix, הידועה בזכות משחקי מוזיקה כגון Rock Band, הכריזה על משחק קצב חדש במציאות מדומה. שמו של המשחק הוא Audica, ונראה כי הוא משלב בין משחק קצב לבין יריות במציאות מדומה. המשחק יגיע ל-HTC Vive ול-Oculus Rift ויהיה זמין לגישה מוקדמת (Early Access) בסטים כבר בחודש הבא, ב-7 במרץ, כך נמסר מהחברה.

המשחק יצייד את השחקנים ב”מפציצי קצב”, מעין אקדחים שיהיה ניתן לירות באמצעותם על מטרות שונות במשחק לפי הקצב של שירים מוכרים. הניקוד במשחק יתבסס על התזמון שלכם, הדיוק וגם הסגנון הייחודי של השחקן. במצב המתקדם של המשחק Audica יציע אתגר מרגש לשחקנים, כך נמסר מהחברה. הניקוד שלכם יימדד מול שחקנים מרחבי העולם, כאשר על מנת לכבוש את המקומות הראשונים בטבלה תצטרכו להפגין כישורים מרשימים.

גרסת ה-Early Access של המשחק תגיע עם עשרה שירים מוכרים מז’אנר המוזיקה האלקטרונית. לכל שיר יהיו ארבע רמות קושי שונות. המשחק יגיע עם סביבה אחת שבה תוכלו להפציץ את השירים באמצעות סט בודד של אקדחים. עם זאת, ההשקה המלאה של המשחק תגיע עם סביבות נוספות, כלי נשק חדשים ולא פחות מ-25 שירים. לצידם, בגרסה המלאה תוכלו למצוא גם קמפיין ואפילו מצב אימון. המשחק המלא יושק בסוף השנה.

Audica נראה דומה באופן מסוים ל-Beat Saber, משחק הקצב הפופולארי במציאות מדומה. אלא שבמקום אקדחים, ב-Beat Saber השחקנים משתמשים במעין “חרב אור” על מנת לנפץ קוביות לפי קצב המוזיקה. Beat Saber הפך לאחד המשחקים הבולטים ביותר במציאות מדומה תוך זמן קצר. אין ספק כי Harmonix מקווה להגיע להצלחה דומה עם Audica.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
rafael@gadgety.co.il
בוגר תואר BS.c במדעי המחשב, אוהב לחקור, לבנות ולהבין טכנולוגיה. גיק מחשבים, כותב ומשחק מגיל צעיר. בזמנו הפנוי (הנדיר) נהנה ליצור, לטייל ולקדם יוזמות שונות בתחום הגיימינג בישראל. מפעיל את ערוץ היוטיוב "אולדסקול".
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות