סמסונג הדליפה את כל המוצרים הלבישים החדשים שלה לשנת 2019

אפליקציית Galaxy Wear צילום: רונן מנדזיצקי

אירוע Unpacked 2019 של סמסונג ייערך רק ב-20 בפברואר, ובו תציג סמסונג שלושה מכשירים בסדרת הדגל Galaxy S10 לצד סמארטפון מתקפל ומגוון מוצרים נוספים, בהם שעון הספורט Galaxy Watch Active, צמידי הכושר החכמים Galaxy Fit ו-Galaxy Fit e ואת האוזניות נטולות החוטים (TWS) מדגם Galaxy Buds. אך טרם תציג החברה את שלל המוצרים החדשים, סמסונג חושפת את קו המוצרים הלבישים שלה לאחר עדכון חדש ששלחה לאפליקציית המוצרים הלבישים שפיתחה.

המוצרים המוצגים באפליקציה לאחר העדכון מהווים אישור להשקת שעון הספורט החכם ואוזניות ה-Galaxy Buds נטולות החוטים, על שניהם שמענו לא מעט דרך הדלפות עד כה. מוצר נוסף המופיע ברשימה הינו צמיד כושר חכם, ה-Galaxy Fit שיגיע, כפי הנראה, בדגם נוסף תחת השם Galaxy Fit e, אשר אנו מעריכים כי יהיה לדגם הכניסה הזול בין השניים. נכון לרגע כתיבת הכתבה, המוצרים החדשים כולם עדיין מופיעים באפליקציית החברה.

שעון הספורט Galaxy Watch Active מופיע בתמונה הזהה לזו שכבר ראינו בהדלפות עליו בעבר, כאשר לצידו הוסיפה סמסונג את נתון גודל רצועת הסיליקון של השעון – 40 מ”מ. על פי הדלפות קודמות, יגיע השעון עם מסך עגול ובמבנה מתכתי במגוון צבעים ויחד עם זוג כפתורים שישמשו לתפעולו. מסך השעון צפוי להגיע בגודל 1.3 אינץ’ וברזולוציית 360×360 כשהוא יתמוך בקישוריות NFC וב-GPS ויציע סוללת 230mAh.

שעון ה-Galaxy Watch Active וצמיד ה-Galaxy Fit e יחד עם אוזניות Galaxy Buds
שעון ה-Galaxy Watch Active וצמיד ה-Galaxy Fit e יחד עם אוזניות Galaxy Buds

צמיד הכושר החכם Galaxy Fit נראה במבנה סטנדרטי למדי, עם מסך גדול המספיק להצגת השעה וגם להצגת מד צעדים. צמיד הכושר ככל הנראה יגיע עם רצועת סיליקון גם כן, ויהווה לדור ההמשך של ה-Gear Fit 2 שהוכרז ב-2016. הדגם הקודם בסדרה הגיע עם מסך 1.5 אינץ’, זיכרון אחסון מובנה של 4GB, עמידות בפני מים ואבק וכן אפשרות לקבלת התראות מאפליקציות בסמארטפון ומענה ישיר עליהן.

לבסוף, מופיעות גם אוזניות ה-Truly Wireless מדגם Galaxy Buds ברשימה, ומאשרות דרך התמונה את ההדלפות הקודמות עליהן. אוזניות אלו צפויות להגיע בצבעים לבן ושחור עם זיכרון אחסון מובנה של 8GB, תמיכה בבלוטות’ 5.0, עמידות במים תחת תקן IPx2 שישמור עליהן נגד זיעה ותיק נשיאה שישמש גם ככלי לטעינתן.

על שלל מוצרים אלו צפויה סמסונג להכריז באירוע ה-Galaxy Unpacked 2019 הקרוב שלה ביום רביעי הקרוב, ה-20 בפברואר.

*תודה לשלומי על הטיפ.

השוואת מפרטים