הדלפה: כך ייראה LG V50 ThinQ

LG V50 ThinQ (תמונה: Twitter/evleaks) LG V50 ThinQ (תמונה: Twitter/evleaks)

כשבועיים לאחר שגילינו כי חברת LG עשויה לחשוף את ה-LG V50 ThinQ במסגרת תערוכת MWC לצד דגם ה-LG G8 ThinQ, המדליף המוכר אוון בלאס (evleaks@) דואג להיכנס לתמונה ולחשוף את עיצובו של המכשיר כשבוע לפני הכרזתו הצפויה. בתמונה החדשה נוכל לראות את הדגם אותו LG מתכננת לשווק דרך ספקית הסלולר Sprint.

במבט ראשון, עיצובו של ה-LG V50 ThinQ נראה זהה לחלוטין לזה של ה-V40, אך במבט מעמיק יותר נגלה כי מערך הצילום איבד את המודול שהקיף אותו, מה שכנראה עומד להוות את ההבדל העיצובי הראשי בין זוג המכשירים. בחלקו העליון נמצא את אותה המגרעת שהופיעה בדור הקודם של המכשיר, כאשר סורק טביעות האצבע מבצע הופעה נוספת גם בדגם החדש ומסרב לעבור אל מתחת למסך.

אומנם, גולת הכותרת של המכשיר אינה עיצובו, אלא שכעת המכשיר תומך ברשת הדור החמישי (5G), ומסוגל לספק מהירויות גלישה גבוהות מאי פעם באופן תיאורטי. את יכולותיו העתידיות והחדשות יוכלו המשתמשים לנצל רק כאשר תיפרס תשתית ראויה מצד ספקיות הסלולר, דבר שאמור לקחת לא מעט זמן אשר יוביל להמתנה לא קצרה מצד המשתמשים שירכשו את המכשיר בציפיה לשימוש במהירויותיו החדשות.

LG V50 ThinQ (תמונה: Twitter/evleaks)
LG V50 ThinQ (תמונה: Twitter/evleaks)

מתחת למכסה המנוע אנחנו אמורים למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 855, זאת בנוסף לקיבולת סוללה העומדת על 4000 מיליאמפר/שעה ומסך בגודל 6 אינץ’ בעל מגרעת בחלקו העליון. מחירו של המכשיר צפוי לנוע בין כ-1160 דולרים לכ-1340 דולרים.

את ה-LG V50 ThinQ ואת ה-LG G8 צפויה LG להציג ב-24 בפברואר.

השוואת מפרטים