שירות EL AL WiFi (מקור אל-על)

אלו מחירי האינטרנט בטיסות אל על לאירופה וצפון אמריקה

| יום ראשון, 17 בפברואר 2019, 13:47 | טכנולוגיה, מקומי

חברת אל-על מרחיבה את שירות EL AL WiFi המעניק אפשרות גלישה באינטרנט בזמן הטיסה ליעדי החברה בצפון אמריקה, זאת לאחר שהשירות היה זמין בטיסות החברה לאירופה. השירות מעניק לנוסעים אינטרנט מהיר באמצעות חיבור לווייני של חברת Viasat.

האינטרנט האלחוטי החדש יהיה זמין במטוסי ה-787 (דרימליינר), 737-900  וחלק ממטוסי ה-737-800 של אל-על, כאשר עם הרחבת השירות לצפון אמריקה הוא יהיה זמין ליעדים הבאים: ניו יורק, טורונטו, לוס אנג’לס, מיאמי, סן פרנסיסקו (מאי 2019) ולאס וגאס (יוני 2019).

השירות שאל-על מציעה מוצע בתשלום וזמין ב-3 מסלולי גלישה אותם ניתן לקנות ישירות בזמן הטיסה דרך פורטל שירות EL AL WiFi, כשניתן לשלם באמצעות אשראי או נקודות הנוסע המתמיד והשירות יניתן בחינם ללקוחות טופ פלטינה (TP) של החברה:

  • בסיסי (Basic) – חיבור בסיסי המתאים לתוכנות מסרים מידיים כמו WhatsApp ומסנג’ר, גישה לדואר אלקטרוני, גלישה לאתר אל-על ומספר אתרים קבועים מראש דרך פורטל המערכת. בחינם עד ה-30.4 ולאחר מכן החל מ-3.99 דולר באירופה ו-5.99 דולר לצפון בטיסות לצפון אמריקה.
  • חברתי (Social) – חיבור רחב יותר הכולל גלישה חופשית באתרים ואפליקציות עם צפיה בסרטונים קצרים של עד 3 דק’, החל מ-9.99 דולר באירופה ו-14.99 דולר לצפון בטיסות לצפון אמריקה.
  • עסקי (Business) – חיבור בעבור לקוחות עסקיים עם גלישה בלתי מוגבלת ותמיכה בגלישה ממחשבים ניידים הכוללת גם שירות VPN מובנה, החל מ-19.99 דולר באירופה ו-24.99 דולר לצפון בטיסות לצפון אמריקה.
טבלת מחירי EL AL WiFi (מקור אל על)

טבלת מחירי EL AL WiFi (מקור אל על)

שירות האינטרנט במטוסי אל-על מתבצע באמצעות חברת Viasat המשתמשת בטכנולוגיית ה-KA BAND לחיבור אינטרנט מהיר של עד 12Mbps כאשר כל לקוח יוכל להשתמש באינטרנט ממכשיר אחד בו זמנית וחיבור של מכשיר נוסף ינתק את המכשיר הראשון. בנוסף, החברה לא מאפשרת ביצוע שיחות קוליות במהלך הטיסה על גבי רשת ה-WiFi.

בעידן הנוכחי קשה להימלט מהצורך בחיבור אינטרנט זמין גם בזמן טיסה, כאשר הדבר חשוב במיוחד בעבור הקהל העסקי אך גם לקוחות רגילים הרוצים לשמור על קשר במהלך הטיסות שלהם. הרחבת השירות של אל-על לצפון אמריקה יאפשר קשר גם בטיסות טרנס אטלנטיות ארוכות.

מקורות
אל על
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות