רשמי: LG לא תציג סמארטפון מתקפל בתערוכת MWC

שלט LG (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) שלט LG (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית LG צפויה לשבת מהצד ולצפות בענקיות הסלולר האחרות מתחרות על הכיס שלנו באמצעות סמארטפונים מתקפלים, זאת עקב הטענה שזה “מוקדם מידי” להציג סמארטפון מסוג זה בהתחשב במצב בו חטיבת המובייל של החברה נמצאת. לעומת הדברים הללו, החברה כן צפויה להכריז על זוג מכשירי דגל במסגרת תערוכת MWC הקרובה.

במסגרת מסיבת עיתונאים של החברה אשר נערכה בסיאול, נאמר כי:

במהלך התערוכה הבינלאומית של אלקטרוניקה לצרכנים (CES) בינואר, LG הציגה טלוויזיה מתקפלת. זו היא טכנולוגיה מתקדמת שהיא צעד אחד קדימה מטכנולוגיית קיפול רגילה. בדקנו את האפשרות להשיק סמארטפון מתקפל לצד סמארטפון התומך ברשת הדור החמישי (5G), אך החלטנו שלא לעשות כך.

את הדברים הללו אמר נשיא החברה בראין קוון (Brian Kwon) במהלך מסיבת העיתונאים, ובעקבותיהם נוכל להבין כי LG אינה עומדת להציג בקרוב סמארטפון מתקפל לקהל הרחב. אמנם, על מנת להסביר מדוע החברה הגיעה להחלטה הזו, ציין כי:

הבעיה הראשית של LG בעסקי הסמארטפונים כרגע זה להחזיר לעצמה את המקום בו היא הייתה בתעשייה. בהתחשב בעובדה הזו, אנחנו חושבים שזה מוקדם מידי בשביל החברה להשיק סמארטפון מתקפל.

כידוע, LG נמצאת במקום רחוק מאוד מהיכן שנמצאה עם סדרות המכשירים הראשונות שלה (LG G, G2, G3), וכעת היא מנסה לפענח את דרכה בחזרה אל שוק הסלולר על מנת למקם את עצמה היכן שהיא הייתה בתחילה. הדברים המוזכרים משתקפים בבירור גם בדבריו של קוון, כאשר האחרון טרח לציין כי מעבר לעובדה שהחברה מנסה להתמקד כרגע בלחזור למקום בו היא הייתה, LG לחלוטין מוכנה מבחינת טכנולוגיה לייצור סמארטפון מתקפל.

בתערוכת MWC הקרובה LG צפויה להציג את מכשיר הדגל הבא בסדרת ה-G שלה (LG G8 ThinQ), אך במהלך יוצא דופן, גם דגם ה-LG V50 ThinQ צפוי להיחשף לצידו וזה יתמוך ברשת הדור החמישי לגלישה מהירה יותר באיזורים תומכים בלבד. אירוע ההכרזה של החברה יתקיים ב-24 בפברואר, כאשר המכשירים עתידים לבצע הופעה גם בתערוכת MWC שתחל ב-25 בפברואר.

השוואת מפרטים