רגע לפני ההכרזה: Galaxy Fold נחשף בתמונות הכרזה מודלפות

Samsung Galaxy Fold (תמונה: samsungmyhub) Samsung Galaxy Fold (תמונה: samsungmyhub)

בזמן שאנחנו ממתינים לאירוע ההכרזה הרשמי של סמסונג אשר יתקיים היום (ד’) בשעה 21:00, מידע חדש חושף את מכשיר ה-Galaxy Fold באופן ראשוני דרך זוג תמונות חדשות המציגות עיצוב הדומה לזה אשר הוצג בסרטון המשקף את העתיד מבית סמסונג. בזוג התמונות העדכניות אנחנו זוכים לראות את חלקו הקדמי ומסגרתו של המכשיר המתקפל, במה שנראה כמו המבט הכי קרוב שנקבל למכשיר לפני הכרזתו.

בתמונה הראשונה, אשר נראית כלקוחה מעמוד ההכרזה הרשמי של המכשיר המשוער להיחשף לאחר הכרזתו, ניתן לראות את שמו המלא של המכשיר, זאת בנוסף לחלקו הקדמי אשר מציע מסך המתפרס כמעט מקצה לקצה. המסך מציע שוליים דקיקים למדי, ומעבר חלק בין פאנל אחד לשני ללא כל הפרעה ניכרת לעין. כל פאנל נפרד המוצג בתמונה מזכיר עיצוב של סמארטפון בודד כיום, אך מה שמבדיל את המכשיר הזה מאחרים הוא החיבור אותו סמסונג ביצעה בין זוג הפאנלים ליצירת סמארטפון בעל מסך גדול אשר ניתן לקיפול.

במסגרת התחתונה של ה-Galaxy Fold ישנו מחבר טעינה מסוג USB Type-C, הממוקם לצד זוג אנטנות ומיקרופון. בפאנל השמאלי שבתמונה סמסונג ממקמת את הרמקול התחתון וזוג אנטנות נוספות. חדי העין ודאי שמו לב לצד הימני והעליון בתמונת המכשיר, שם נמצאת “מגרעת” אשר מכילה את זוג מצלמות הסלפי וחיישנים נוספים. אומנם, בשלב זה ניתן רק לשער מה יהיה תפקידם של החיישנים בתוך המודול הצדדי, ואנחנו מהמרים על זיהוי פנים מאובטח.

Samsung Galaxy Fold (תמונה: samsungmyhub)
Samsung Galaxy Fold (תמונה: samsungmyhub)

על פי ההדלפה, בחלקו האחורי של המכשיר נמצאות שלוש מצלמות, בדומה לסדרת ה-Galaxy S10, ובנוסף למערך הצילום המיוחד המכשיר תומך גם ברשת הדור החמישי (5G) ומסוגל לספק מהירות גלישה מירבית של 20 גיגה-בייט בשנייה.

בתמונה המוצגת לעיל נוכל לראות שאין שום הפרעה בפאנל השמאלי, אך בפאנל הימני חלק ניכר מהתצוגה נעלם בשביל המקום למצלמות הסלפי. גם את מיקום הכפתורים ניתן לראות בתמונה, ובצידה הימני של המסגרת נגלה את כפתורי ויסות הווליום, יחד עם כפתור ההדלקה והכיבוי ומה שנראה כמו סורק טביעות אצבע צדדי.

על ה-Galaxy Fold סמסונג תכריז היום (20.2) בשעה 21:00, באירוע שתערוך בסן פרנסיסקו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים