סמסונג מתכננת אירוע השקה ל-Galaxy S10 בישראל ב-3 במרץ

הזמנה לאירוע Galaxy S10 (תמונה: סמסונג אלקטרוניקס ישראל) הזמנה לאירוע Galaxy S10 (תמונה: סמסונג אלקטרוניקס ישראל)

לפני זמן קצר החלה סמסונג ישראל במשלוח הזמנות לקראת אירוע השקה שתערוך למכשירי סדרת הגלקסי S10 ביום ראשון, ה-3 במרץ בשעות הבוקר בתל-אביב. השקתם של דגמי ה-Galaxy S10, ה-Galaxy S10 Plus וה-Galaxy S10e צפויה להתקיים מספר ימים לאחר מכן, ב-8 במרץ, אולם אם השקות קודמות של החברה מעידות על משהו, זה שהחנויות, רשתות החשמל והמחשבים וספקיות הסלולר אינן נוקטות בסבלנות ולעיתים משיקות את המכשירים עוד לפני המועד שנקבע על ידי סמסונג.

מכשירי סדרת הגלקסי S10 משלבים את מסכי ה-Infinity O החדשים של החברה עם פאנל Dynamic AMOLED החדש של סמסונג התומך בתקן +HDR10 לשידור ואף הסרטה של תכנים. בראש תצוגות הסמארטפונים ניתן למצוא חור המשמש לשילוב מצלמות הסלפי, כשבמקרה של דגם ה-S10 פלוס מדובר אף בזוג מצלמות סלפי.

המסכים של המכשירים החדשים גדלו לעומת הקודמים להם בסדרת הגלקסי S9, אך המידות דומות למדי, כשבדגם הגלקסי S10 פלוס אף צמצמה סמסונג את המידות ואת משקל המכשיר. דגם הגלקסי S10e הוא מכשיר הכניסה של החברה לשנה זו, אשר מציע מסך גדול לא פחות של 5.8 אינץ’ ברזולוציית +Full HD, בעוד דגם ה-S10 מציג מסך בגודל 6.1 אינץ’ ודגם הפלוס מסך גדול עוד יותר של 6.4 אינץ’, שניהם ברזולוציות המגיעות עד +Quad HD.

בגבם של הסמארטפונים נוכל למצוא מערכים של שלוש מצלמות, כשדגם ה-S10e מסתפק במערך כפול. הרכב המצלמות כולל זוג חיישני 12 מגה-פיקסל וחיישן 16 מגה-פיקסל, אלו מאפשרות לבצע זום אופטי של פי 2, זום אלקטרוני עד פי 10 וצילום בזווית רחבה במיוחד של 123 מעלות.

מתחת למכסה המנוע משלבת סמסונג את מערכת השבבים Exynos 9820, זיכרון פעולה (RAM) בנפח התחלתי של 6 גיגה-בייט עבור דגם ה-Galaxy S10E ו-8 גיגה-בייט עבור שני הדגמים הנוספים, כאשר מכשיר ה-Galaxy S10 Plus מציע גרסה הכוללת רכיב זיכרון של 12 גיגה-בייט. בצד האחסון נמצא רכיב בסיסי של 128 גיגה-בייט, עם אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס MicroSD עד ל-512 גיגה-בייט נוספים, כשגרסאות עם רכיבי אחסון מובנים של 512 גיגה-בייט ו-1TB זמינות גם כן.

בצד קיבולת הסוללה לא הפתיעה סמסונג יתר על המידה, אך דגם הפלוס מצליח לעלות אל מעבר ל-4000mAh. כל הדגמים תומכים בטעינה מהירה וטעינה אלחוטית מהירה והינם גם עמידים בפני מים ואבק תחת תקן IP68.

את המכשירים תשיק סמסונג בישראל בצבעים לבן פריזמה, שחור פריזמה וירוק פריזמה, כשהם מגיעים עם ממשק המשתמש החדש One UI ומערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי. המכירה המוקדמת של המכשירים כבר החלה.

השוואת מפרטים