ZTE Blade V9 (תמונה: gsmarena)

ZTE Blade V9 (תמונה: gsmarena)

הוכרזו: ZTE Axon 10 Pro 5G ו-Blade V10 – מכשיר דגל ומכשיר ביניים במעטפת נאה

| יום שלישי, 26 בפברואר 2019, 16:08 | סלולר

חברת ZTE, הידועה עבור המותג Nubia שלה בארצנו, הכריזה על מכשיר הדגל Axon 10 Pro 5G ומכשיר ביניים תחת השם Blade V10. זוג המכשירים מגיעים כדורות המשך לקודמיהם, כשהדגם המוזכר ראשון מהווה את ממשיך דרכו של ה-Axon 9 Pro והדגם המוזכר שני עומד כמכשיר המשך למכשיר ה-Blade V9.

Blade V10

המכשיר הפותח את סדרת הביניים החדשה הינו ה-Blade V10, וככזה, נוכל למצוא בחזיתו מסך בגודל 6.3 אינץ', ברזולוציית +Full HD, עם צפיפות פיקסלים של 400 פיקסלים לאינץ' ובפריסה של 2280 על 1080 פיקסלים. חלקה העליון של התצוגה מעוטר על ידי מגרעת בתצורת 'טיפת מים', כשבחלקה התחתון נמצא שול המשלים את המראה האסתטי בלבד ואינו משמש כמקום לחיישנים נוספים.

מתחת למכסה המנוע נחבאת מערכת שבבים מסתורית הכוללת 8 ליבות בתדר מירבי של 2.1 גיגה-הרץ, אך עקב כך שהחברה אינה מגלה מה היא מערכת השבבים, לא נוכל לדעת האם היא מיועדת לשוק הביניים או לשוק הנמוך. לעומתה, אנחנו כן יודעים שהמכשיר מגיע עם 3 או 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, זאת בנוסף ל-32 או 64 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה בהתאמה. מערכת ההפעלה הרצה על גבי המכשיר הינה אנדרואיד 9 פאי, כשזו מתודלקת על ידי סוללה בקיבולת 3200 מיליאמפר/שעה הנטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C.

ZTE Blade V9 (תמונה: prnewswire)

ZTE Blade V9 (תמונה: prnewswire)

מערך הצילום האחורי של המכשיר כולל זוג חיישני 16 ו-5 מגה פיקסל, כשחיישן ה-16 מגה פיקסל מתפקד כחיישן הראשי וחיישן ה-5 מגה פיקסל מאפשר את תמונות הפורטרייט בעלות הרקע המטושטש. מתחת למערך הצילום המוזכר ניתן להבחין במבזק הלד, יחד עם סורק טביעות האצבע המתיישב לצידו. בחזיתו של המכשיר נמצאת מצלמת סלפי ברזולוציה העומדת על 32 מגה פיקסל, וזו תומכת בשלל תכונות מונעות בינה מלאכותית על מנת לשפר את תמונות הסלפי שלכם.

את ה-Blade V10 מתכננת החברה לשווק בצבעים שחור, ירוק וכחולסגול (מדורג), כשזה יגיע לשוורקי אירופה, סין ודרום-אמריקה במהלך חודש מרץ.

Axon 10 Pro 5G

המכשיר המהווה דור המשך לדגם ה-Axon 9 Pro הינו ה-Axon 10 Pro 5G, וזה מביא עמו שדרוג משמעותי לעומת קודמו תוך קפיצה היישר אל רשת הדור החמישי (5G) למרות שזו אינה נתמכת ברוב האיזורים בעולם. מעבר למאפיין הנ"ל, מסכו של המכשיר מספק גודל של 6.47 אינץ', ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג AMOLED ובפריסה של 2340 על 1080 פיקסלים.

חטיבת הביצועים של המכשיר אינה נופלת מאף מכשיר דגל כיום, וזו מציעה את מערכת השבבים Snapdragon 855, המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות מסוג Kryo 485 בתדר מירבי של 2.84 גיגה-הרץ. מה שמאפשר למכשיר לתמוך ברשת הדור החמישי הינו מודם ה-X50, אשר מתווסף למערכת השבבים המוזכר לעיל ולשאר המערך. זיכרון העבודה המוטמע במכשיר עומד על 6 גיגה-בייט, כשזה מגיע לצד 128 גיגה-בייט של נפח אחסון וסוללה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה.

ZTE Axon 10 Pro 5G (תמונה: prnewswire)

ZTE Axon 10 Pro 5G (תמונה: prnewswire)

מערכת ההפעלה המנהלת את פעולות היום-יום במכשיר הינה אנדרואיד 9 פאי,  כך שניתן לצפות לכל הפיצ'רים המוכרים המגיעים עמה. ZTE לא שכחה לצייד את המכשיר גם בסורק טביעות אצבע הממוקם מתחת למסך, יחד עם מערך צילום משולש הממוקם בגבו. מערך הצילום המדובר כולל חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם של f/1.8 ותמיכה ב-Pixel Binning. החיישן השני במערך מציע רזולוציה של 20 מגה פיקסל, וזה מסוגל ללכוד תמונות בזווית רחבה במיוחד של 125 מעלות לעומת החיישן הראשי.

במידה ואתם זקוקים למבט מעמיק אל תוך התמונה תוכלו להשתמש בחיישן ה-8 מגה פיקסל, אשר ממוקם גם הוא בחלקו האחורי של המכשיר וזה הוא חיישן טלפוטו המאפשר ביצוע של זום אופטי. צילומי הסלפי שלכם לא עומדים לסבול מרזולוציה נמוכה עם המכשיר הנ"ל, כשמצלמת הסלפי המתיישבת בתוך המגרעת הקטנה שבחזית המכשיר מציעה רזולוציה של 20 מגה פיקסל, וזו תומכת בפעולות מונעות בינה מלאכותית לשיפור התמונות.

על מנת להביא את המכשיר לקהל בחציה הראשון של השנה הנוכחית, ZTE חברה לספקיות סלולר שונות בסין ואלו עובדות יחד על מנת להשיג את המטרה המוזכרת בתחילה. כרגע, החברה חשפה את המכשיר בצבע כחול בלבד.

מקורות
gsmarena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות