חברת HOT מכריזה על תכני מקור חדשים שיעלו ב-2019

לוגו הוט

באירוע שהתרחש הבוקר (ב’, 4.3) הכריזה רשת HOT הישראלית על הישגיה מהשנה האחרונה ועל התכנים המקוריים החדשים שאנו צפויים לראות בהמשך השנה החדשה. נציגי הוט טפחו לעצמם על השכם, ובצדק, על מספר שיא של הפקות מקור ישראליות, שחלק לא קטן מהן נמכר להפצה בארצות הברית, צרפת, הודו, רוסיה, שבדיה, דנמרק, בריטניה, ועוד. העולם נפתח לעוד ועוד תכנים זרים, והפקות המקור של הוט עוזרות לשים את ישראל על המפה העולמית.

חלק מהפריצה של הוט לשוק הבינלאומי מתבטא בהסכם שיתוף פעולה עם Viacom, אחת מספקיות התוכן הגדולות בעולם. Viacom תביא תכני מקור של הוט למעל 170 מדינות ושתי החברות יפיקו יחד שלוש קופרודוקציות בשנה. הראשונה שבהן תקרה כבר השנה, סדרת הריגול לנוער “ספיידרז”, שתופץ כ-Spyders בשאר העולם.

הצלחות גדולות מהשנים האחרונות חוזרות השנה לעונות חדשות: עונה שניה ל”ג’ודה”, עונה שניה ל”שבאבניקים”, עונה שלישית ל”בתולות” שעולה כבר בסוף החודש (מרץ) בישראל ובאנגליה במקביל, ובהמשך השנה תעלה בשבדיה ודנמרק, ועונה שלישית ל”מטומטמת”, אליה מצטרפת אורנה בנאי. “מטומטמת” מקבלת גם רימייק גרמני כבר השנה, שיעלה לשידור בגרמניה לקראת סוף השנה.

סדרות חדשות מהניילון

יש מספר סדרות מקור חדשות שכדאי לשים לב אליהן:

 • בוגד” – סדרה של רון לשם ועמית כהן, שעוסקת בהיעלמות של המטוס המלזי. הסדרה תתרחש במקביל באוויר, במטוס עצמו, מנקודת מבטו של נוסע עיוור, ועל הקרקע, בבתי ומשפחות הנעדרים.
 • מצולמים” – שלישיית מה קשור גייסה את היוצרים עמי טיר, רם לנדס ואורי כץ כדי להביא קומדיה מסוג אחר. השלישיה תמשיך כהרגלה לשחק דמויות מוזרות ומוגזמות, אך הפעם נלווה את הדמויות האלה יותר מהרגיל, נכיר אותן לעומק, ונמצא שהקומדיה הופכת לא פעם לדרמה לא פשוטה.
 • החולמים” – מייסלון חמוד מביאה את המציאות הלא פשוטה של צעירים ערבים בתל אביב, אך מגישה אותה בקומיידת פשע נושכת עם סקס, סמים וכל השאר. כמו ילדי הפרחים בשנות השישי והשבעים שמחו נגד המלחמה וצרכו סמים לרוב, כך גם הצעירים הערבים של ימינו גילו את המחאה ההיפית באיחור – ומאמצים אותה בכל הכוח בעולם אלים ומורכב.
 • לאבד את אליס” – סיגל אבין כתבה והפיקה מיני-סדרת נואר על אליס, יוצרת קולנוע בשנות ה-40, שמתחילה להרגיש עייפה ומבוגרת, חסרת יכולת, עד שהיא פוגשת יוצרת צעירה ורעננה בשם סופי – והן נכנסות למערבולת מבלבלת ומסוכנת של יצירה ורגשות.
 • צל של אמת: רוצח כביש החוף” – העונה השניה של סדרת הדוקו המצליחה. הפעם הסדרה תפתח מחדש את אחד מהמקרים המבעיתים ביותר בהיסטוריה של המדינה, רוצח סדרתי שרצח ואנס נשים רבות בכביש החוף, ולא נתפס מעולם. הסדרה הופקה בשיתוף פעולה עם המשטרה, ולמעשה הציתה מחדש את החקירה סביב הרוצח.
 • בת אל הבתולה” – רימייק ישראלי ל”ג’יין הבתולה”, שישודר כבר החודש בהוט. נוצר על ידי ליאור כפיר ומיכאל שטרן.
 • קיבוצניקים” – סדרה של אורי ויסברוד על בחור שמבקר בקיבוץ בו הוא גדל. הוא מנסה להמנע מלהפגש עם האנשים איתם הוא גדל, אך ללא הועיל.
 • ירושלים” – דוד אקרמן מפיק יחד עם רשת ITV סדרת תחקיר על הקשר האדוק בין כסף לאמונה בעיר העתיקה בירושלים.
 • נספח” – סדרתו של אלי בן דוד, על ישראלי בפריז שמזוהה בטעות כמחבל איסלאמי.
 • האדם השחור” – סדרה של אנדל קבדה ואורי וייסבורד, על חמישה נערים אתיופים מאשדוד שנפלטים ממערכת החינוך, ופונים לפשע כדי לקיים את עצמם ולהגן על עצמם.
 • נחמה” – קומדיה שחורה של רשף לוי ותומר שני, על אלמן טרי שנאלץ לגדל חמישה ילדים לבד, בזמן שהוא מנסה להרים קריירת סטנדאפ לא מוצלחת במיוחד.

מלבד התכנים שיעלו השנה, ישנן כבר תכניות גדולות ל-2020. “אודיסאה” של מאור זגורי, “ביום שהנשים עזבו” של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ’, “מג”ב” של מני יעיש, עונה שניה ל”הברווזון המכוער” ודוקוריאליטי על נטע ברזילאי. פרטים נוספים על התכנים האלה יגיעו בהמשך.

השוואת מפרטים