רשת HBO מפרסמת טריילר מלא ראשון לעונה 8 של משחקי הכס

תמונה: HBO

אנו כבר יודעים כי משחקי הכס תחזור לעונתה השמינית והאחרונה עוד כחודש מהיום, ב-14 באפריל, אך עד כה לא חשפה רשת HBO טריילר מלא לעונה החדשה. בטריילר החדש אנו רואים את הכוחות כולם נערכים לקראת בואו של מלך הלילה וצבא האל-מתים שלו.

הטריילר נפתח עם אריה סטארק, אותה מגלמת מייזי וויליאמס (Maisie Williams), כשהיא נראית בורחת ממשהו ובו בזמן מדברת על המוות, כשהיא מתייחסת לבואו של מלך הלילה וצבאו, ועל היכרותה עם הפרצופים השונים של המוות. אריה מסיימת את דבריה בהבעת רצונה לפגוש בפרצוף המוות הזה, כי כנראה יש לה מה להראות אפילו לו. ג’ון סנואו, המגולם על ידי קיט הרינגטון (Kit Harington), צועד יחד עם דנריס טרגריאן, מלכת הדרגונים, אותה מגלמת אמיליה קלארק (Emilia Clark), כאשר הם בדרכם לרכב למלחמה, ככל הנראה על הדרקונים של דנריס.

פרצופים מוכרים רבים נראים במהלך הטריילר, כשפניה של סרסיי לאניסטר (לנה הידי) זורחות מאושר, כיאה למלכה, ואנו רואים גם את סופי טרנר (Sophie Turner) בתפקיד סאנסה סטארק, את אחיה בראן יחד עם סאמואל טארלי וכמובן ג’יימי לאניסטר.

העונה החדשה תכלול 6 פרקים בלבד ותשודר במקביל לשידור בארה”ב ב-YES וב-STING TV וגם ב-HOT HBO, ב-HOT VOD, ב-Next TV ובסלקום TV.

השוואת מפרטים