צפו בטריילר החדש לבשורות טובות

בעוד כחודשיים נזכה לצפות במיני-סדרה שמעריצים רבים חיכו לה בכליון עיניים. "בשורות טובות" (Good Omens), ספרם של ניל גיימן (Neil Gaiman) וטרי פראצ'ט (Terry Pratchett) המנוח, זוכה לעיבוד טלויזיוני של אמזון, בהפקתו של ניל גיימן בעצמו. ראינו כבר פוסטרים וטיזרים לסרט, אך כעת אמזון הפיצה טריילר מלא ראשון.

סוף העולם קרב ובא. לאחר אלפי שנים בהם גן העדן והגהנום נלחמו זה בזה, נדמה שהכל הולך להסתיים. בשביל גן העדן והגהנום זו הזדמנות לשנות את הסטטוס קוו, אבל בשביל האנושות? אנחנו כבר לא נהייה פה לראות איך יראה העולם הבא. ויש שתי ישויות קוסמיות שממש לא מרוצות מזה.

המלאך אזירפאל, אותו משחק מייקל שין (Michael Sheen), והשד קראולי, אותו משחק דיוויד טנאנט (David Tennant), מוצבים בעולם החיים כדי להשגיח עלינו. ולמרות שהם אויבים מושבעים, במהלך אלפי השנים שלהם כאן הם למדו להיות חברים – בעיקר כי הם נהנים מאוד לחיות בינינו. זה אומר שאם העולם יסתיים, גם אורח החיים המהנה שלהם יהיה חייב להשתנות – והם לא מוכנים לתת לזה לקרות!

לכן אזירפאל וקראולי יוצאים למצוא את האנטיכריטוס, שבמקרה נולד באנגליה, כדי למנוע ממנו להביא את סוף העולם. כוחות השמיים והשאול, בינתיים, מתכוננים לעימות האחרון. בטריילר מופיע גם ג'ון האם (Jon Hamm) בתפקיד המלאך הלוחמני מיכאל, שתפקידו הוגדל מזה שהיה בספר.

"בשורות טובות" יגיע לשירות הצפיה הישירה של אמזון ב-31 במאי הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות