-פרסומת-

מה אם סופרמן היה מפלצת רצחנית? צפו בטריילר ל”ברייטברן”

חטיבת הקולנוע של סוני (Sony) שחררה טריילר חדש ל”ברייטברן” (Brightburn), סרט אימה מסקרן שצפוי להגיע בתחילת הקיץ. הסרט מופק על ידי ג’יימס גאן (James Gunn), במאי “שומרי הגלקסיה”, ונכתב על ידי שניים מבני דודיו, בריאן גאן (Brian Gunn) ומארק גאן (Mark Gunn). הסרט בוחן מזווית מזוויעה את אחד מהגיבורים האהובים ביותר בכל הזמנים – סופרמן.

“ברייטברן” מתרחש בעיירה אמריקאית קטנה בשם ברייטברן, בה חי זוג צעיר ללא ילדים. יום אחד כוכב נופל מהשמים ביער שליד ביתם. הכוכב מתגלה כתא מילוט, שבתוכו נמצא תינוק. בני הזוג מאמצים אותו מיד, ומגדלים אותו כבנם שלהם. הזמן עובר, והתינוק גדל לילד – ילד שמתחיל לפתח כוחות. יש לו כוח פיזי על-אנושי, יכולת לעוף ולנוע במהירות על-טבעית, והוא אפילו יורה קרני חום מהעיניים. נשמע מוכר?

אמו של הילד, אותה משחקת אליזבת’ בנקס (Elizabeth Banks), מגינה עליו בחירוף נפש מתושבי העיירה, שפוחדים נורא מהילד הזר והמוזר. היא בטוחה שהוא ילד טוב, ושכולם רעים אליו ללא סיבה. הילד, בינתיים, מאמץ את הזהות שתושבי העיירה נותנים לו – אם הם חושבים שהוא מפלצת, הוא יהיה מפלצת איומה יותר מכל מה שהם חלמו עליו. מאותו הרגע מתחיל מחול אימים בלתי פוסק, בו אם הילד צריכה להבין טוב טוב אם היא מנסה לעצור ולרסן את הבן האימתי, או לנוס על נפשה ולשמור על חייה שלה בתוך ההרס והחורבן שהוא מייצר.

“ברייטברן” צפוי לעלות למסכים בישראל ב-23 למאי הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות