פתיחה חזקה בקופות לקפטן מארוול

ברי לארסון כקפטן מארוול (תמונה באדיבות פורום פילם) ברי לארסון כקפטן מארוול (תמונה באדיבות פורום פילם)

סביב יום האישה הבינלאומי, שהתרחש ב-8 למרץ, מארוול (Marvel) הוציאה את הסרט החדש ביקום הקולנועי שלה: “קפטן מארוול” (Captain Marvel). הסרט בכיכובה של ברי לארסון (Brie Larson) משך תשומת לב שלילית בשבועות לפני יציאתו, כתוצאה מהערה של לארסון עצמה שהביעה סלידה לדעותיהם של מבקרי קולנוע, ועקצה ספציפית “גברים לבנים”. למרות שההערה גררה אנטגוניזם רב מצד צופים ומעריצים רבים, נראה שהשערוריה הקטנה לא הפריעה למכירות – ואולי אפילו עזרה להן.

לפי נתוני ההכנסות של הסרט במהלך סוף השבוע, “קפטן מארוול” יסגור את סוף השבוע הראשון שלו עם 153 מיליון דולר בהכנסות מקומיות בארה”ב, וסכום כולל של 455 מיליון דולר אם מחשיבים גם את שאר העולם. פתיחה של 153 מיליון היא הפתיחה הרביעית בגודלה בכל הזמנים לחודש מרץ, מאחורי שובר קופות עוצמתיים כמו “האביר האפל”, “משחקי הרעב: התלקחות” ו”רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים”.

בהשוואה למכירות כרטיסים של סרטי מארוול קודמים, ההשערה היא ש”קפטן מארוול” יכניס כ-422 מיליון דולר בארצות הברית – והמספר הזה צפוי להיות אפילו יותר גבוה בהתחשב בכך שאף סרט קומיקס אחר לא יוצא לפני “שהאזאם!” (SHAZAM!) של האחים וורנר ו-DC, שיגיע לקולנוע בתחילת אפריל. יחד עם ההכנסות מעבר לים, סביר מאוד ש”קפטן מארוול” תיכנס למועדון המיליארד הנחשק, יחד עם עוד לא מעט סרטים של מארוול בפרט, ודיסני בכלל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים