מפתחי Apex Legends נגד הרמאים: 355,000 רמאים הורחקו

Apex Legends הוא משחק באטל-רויאל חינמי מגוף ראשון, מלא אקשן ואדרנלין. אך מאחורי שדה הקרב שבמשחק מתחוללת מלחמה נוספת: הקרב בין מפתחי המשחק, Respawn, לבין רמאים המנסים לקבל יתרון לא חוקי, או לחבל במשחק בדרכים אחרות.

כעת חשפה החברה כמה פרטים נוספים אודות העניין. מנהל קהילה של החברה, ג'יי פרצ'ט (Jay Frechette) סיפר כי החברה חסמה לא פחות מ-355,000 רמאים באמצעות הכלי הייעודי, Easy-Anti-Cheat. פרצ'ט סיפר כי זו רק ההתחלה: "הכלי עובד אך המאבק נגד רמאים הוא מלחמה מתמשכת. נצטרך להמשיך להתאים את עצמנו ולהיות עירניים," אמר פרצ'ט.

נראה כי ההקבלה למלחמה אינה רק עניין של ניסוח, וכי החברה מתכוננת למאבק עיקש ברמאים. Respawn פנתה כבר למומחי אבטחה בתוך EA, ומחוצה לה, על מנת לשפר את אבטחת המשחק – והעבודה כבר החלה. בנוסף החברה מגדילה את צוות המאבק ברמאים, ומוסיפה בקרוב אפשרות לשחקני PC לדווח על רמאים בזמן המשחק עצמו. הדיווחים הללו יגיעו ישירות ל-Easy-Anti-Cheat.

בנוסף, Respawn שומרת על חשאיות הדוקה בכל הנוגע למהלך הבא של החברה, ואינה חושפת את הדרכים בהן היא מתכוונת להיאבק ברמאים. לטענתו של פרצ'ט, חשיפת מידע מוקדם יכולה לבוא ליתרונם של הרמאים, המסוגלים להתכונן לקראת אמצעי האבטחה עליהם עובדת החברה. "רמאים הם מתוחכמים ואנחנו רוצים להפתיע אותם," אמר פרצ'ט.

מקורות
Respawn via Reddit
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות