רישום פטנט חושף בקר משחק חדש של גוגל

מסתמן כי גוגל עובדת על בקר שליטה חדש עבור משחקים. בעוד שהחברה עדיין לא הכריזה על כך באופן רשמי, משוער כי הבקר קשור לפרויקט הזרמת המשחקים של גוגל. ייתכן ופרטים נוספים אודות הבקר ייחשפו במהלך כנס GDC הקרוב, במהלכו יתקיים אירוע של גוגל. הכנס אמור להתקיים בשבוע הבא בסן-פרנסיסקו החל מה-18 במרץ.

הבקר נחשף באמצעות פטנט חדש. למעשה, הפטנט לא מתאר את בקר השליטה עצמו – אלא מערכת מסוימת בבקר, אשר אחראית על התראות (Notifications). הבקר יוכל לסמן לשחקן מתי מגיעה בקשת שיחה, הזמנה למשחק, שינויים בלוח הניקוד, או כאשר משחק הופך לזמין. הפטנט עוסק במערכת ההתראות, ולפי המתואר במסמך הרשמי הפטנט הוגש באוקטובר 2018, כהמשך לפטנט שהחל את דרכו כמה שנים מוקדם יותר.

בעוד שהפטנט עצמו לא מתאר בקר ספציפי, אל הפטנט כן צורפו הדמיות של בקר שליטה מאת גוגל. ההדמיות לא כוללות מיתוג, כך שלא ברור האם מדובר בבקר ממותג של גוגל, או בדגם גנרי שנועד רק להמחיש את הפטנט בדבר ההתראות. עם זאת, ידוע כי גוגל עובדת על פתרון הזרמה למשחקים. כך או כך, על מנת להטמיע את המערכת המתוארת בפטנט יש למעשה לייצר בקרים חדשים, ולא מן הנמנע שגוגל תייצר בקר משלה לצד יצרניות אחרות.

חלק מהגולשים לקחו את ההדמיות הגנריות של גוגל באופן רציני ביותר. לאחר שעיצוב הבקר הגיע לרשת, החלו להופיע גם אילוסטרציות מפורטות של הבקר האפשרי מאת גוגל. ההדמיות, שהינן ריאליסטיות ביותר, מציגות את צבעי גוגל על גבי הכפתורים, לוגו החברה על כפתור הבית, ואפילו הצצה למיתוג אפשרי.

מקורות
The Verge
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות