-פרסומת-

ווינדוס 10 תזהה עדכונים בעיתיים ותסיר אותם באופן אוטומטי

| יום רביעי, 13 במרץ 2019, 19:11 | מערכות הפעלה
לוגו ווינדוס 10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

חברת מיקרוסופט (Microsoft) מוסיפה תכונה חדשה למערכת ההפעלה ווינדוס 10 שנועדה למנוע תקלות שנוצרות מעדכונים בעיתיים. כעת, במידה והמערכת תזהה שעדכון שבוצע פוגע בהפעלת המערכת היא תסיר אותו באופן אוטומטי ותמנע מלהתקין אותו במשך חודש.

כלל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט ומערכת הווינדוס 10 מקבלים באופן תדיר עדכונים שונים, כאשר ברוב המקרים העדכונים הללו מותקנים באופן אוטומטי אצל המשתמשים. בעוד לרוב הדבר לא אמור לגרום לבעיות, אלא לשפר את המערכת, משתמשים רבים נתקלים במצבים בהם העדכון שנועד לתקן בעיות או לשפר את המערכת גורם לבעיות שונות.

מיקרוסופט מנסה כעת להוסיף כלי חדש שיזהה תקלות שנוצרו מהעדכון ויסיר את העדכון באופן אוטומטי עם עליית המחשב במידה והמערכת לא הצליחה לתקן את הבעיה בצורה אחרת, תוך שהיא מודיעה למשתמשים כי זוהתה שגיאה בהפעלה עקב עדכון מערכת שהותקן לאחרונה.

הודעה על הסרת עדכון בווינדוס 10 (מקור windowslatest)

הודעה על הסרת עדכון בווינדוס 10 (מקור windowslatest)

בנוסף להסרה של העדכון הבעייתי, המערכת תימנע מהתקנה חוזרת שלו באופן אוטומטי למשך תקופה בת 30 ימים, מה שאמור לאפשר זמן מספק למיקרוסופט והחברות איתן היא עובדת לתקן את התקלה בעדכון ולשחרר אותו שנית לאחר מכן.

בעוד התוספת החדשה לא תמנע בעיות בעדכוני תוכנה, היא תאפשר לתקן באופן אוטומטי בעיות שנגרמות מעדכונים ללא התערבות המשתמשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
יאן לנגרמן
אשף מחשבים וסלולר, חובב אנימה, מנגה וסוסי פוני, גולש ספות חובב שאוהב לטייל בעולם ולפגוש אנשים.
סלולרי: Samsung Note 9 | מחשב: אני צריך לבחור רק אחד מהם?
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות