רמזים מעידים על חשיפה קרובה של Borderlands 3

| יום חמישי, 14 במרץ 2019, 15:55 | משחקים

יכול להיות שבקרוב נשמע הכרזה על Borderlands 3 – כותר המשך בסדרת משחקי הפעולה הפופולאריים. השמועה נפוצה בעקבות ציוץ של Gearbox, החברה המפתחת את משחקי Borderlands, שבו ניתנו כמה רמזים להכרזה קרובה של המשחק. האם נזכה לראות את שובו של Claptrap, הרובוט האהוב והמצחיק שהפך למעין סמל של סדרת המשחקים?

בתמונה המצורפת לציוץ ניתן לראות שילוט חוצות לקראת העיר בוסטון. בצד ימין למעלה רשום בקטן "יציאה 3" – רמז ל-Borderlands 3. בולט במיוחד הוא הכיתוב במרכז השלט אודות ה-28 במרץ שזהו גם התאריך של כנס PAX. כנס המשחקים הוא הזמנות מצוינת להכריז על המשחק החדש, מבלי לחכות עד ל-E3 בחודש יוני.

הסבירות לכך שהמשחק יוכרז גבוהה. כבר עבר זמן רב מאז Borderlands 2 שיצא ב-2012. המשך קטן יותר, Borderlands: The Pre-Sequel, יצא ב-2014. אין חולק כי הגיע הזמן לכותר חדש ורענן בסדרה. ב-2017 הדגימה החברה את השימוש שלה במנוע Unreal עבור המשחק הבא, תוך שהיא שומרת על הסגנון הגרפי של סדרת Borderlands. כעת נותר רק לגלות מתי המשחק יוכרז באופן רשמי ויגיע בסופו של דבר לחנויות.

משחקי Borderlands זכו לפופולאריות בקרב הגיימרים עם הדמויות הצבעוניות, ההומור והלחימה הממכרת מגוף-ראשון. Gearbox הציגה טוויסט מעניין לז'אנר הפעולה הרווי עם האפשרות לקבל פריטים ייחודיים, אשר נוצרים באופן פרוצדורלי בזמן המשחק. לטענת החברה, ישנם מליוני צירופים אפשריים המרכיבים את כלי הנשק השונים שתוכלו לקבל – כך שכל כלי נשק חדש יכול להיות שונה מקודמיו.

מקורות
Gearbox
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות