צילום: רפאל בן-ארי

היוצר המקורי של PUBG עוזב את המשחק לטובת פרויקטים חדשים

לאחר שעורר שינויים משמעותיים בתעשיית המשחקים, ובמידה מסוימת היה שותף לעלייתו של ז’אנר ה-Battle Royale הפופולארי, היוצר של PUBG החליט שזה הזמן להמשיך הלאה ולנסות דברים חדשים. PlayerUnknown, שעל שמו נקרא PlayerUnknown’s Battlegrounds, עוזב כעת את תפקידו ב-PUBG לאחר חמש שנים בחברה.

PlayerUnknown, ששמו האמיתי הוא ברנדן גרין (Brendan Greene), סלל את דרכו לעולם ה-Battle Royale עם המוד המוצלח DayZ, שקיבל השראה מסרט הבאטל-רויאל האמיתי (Battle Royale, שעל שמו קרוי הז’אנר כולו). משם ברנדן התפתח ליצירת משחקים חדשים, כולל PUBG, שהפך לאחד המשחקים הפופולאריים ביותר ב-Steam ובסלולר. עם ההצלחה משחקים נוספים ניסו את ידם בז’אנר, החל מ-Fortnite, עבור ב-Call of Duty ועד ל-Apex Legends.

גרין לא עוזב את חברת PUBG עצמה. במקום זאת, הוא פותח צוות חדש באמסטרדם שייקרא PUBG Special Projects (פרויקטים מיוחדים). הוא מתכנן להמשיך לחקור משחקים וליצור משחקי מולטיפלייר נוספים. “המשימה שלנו היא לחקור, להתנסות, וליצור טכנולוגיות חדשות, כלים, דרכי עבודה ומשחקיות,” אמר גרין. “אבל עבורי זה יותר מזה. יחד עם צוות של מפתחי משחקים וחוקרים נחקור אפשרויות חדשות של אינטרקציה וחיבור בתוך מרחב המשחק.”

גרין הודה לצוות של PUBG Corp על עבודתם ושיבח את יכולותיהם. גם כיום PUBG הוא המשחק השני הפופולארי ביותר ב-Steam, וזהו הישג לא מבוטל, במיוחד לאור התחרות הקשה ממשחקי באטל-רויאל חינמיים בשוק. גרין ימשיך לייעץ לצוות PUBG אודות המשחק, כיועץ קריאטיבי בכיר, ממקום מושבו החדש בהולנד.

מקורות
ברנדן גרין
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות