שירות התוכן החדש של HTC עבור מציאות מדומה מציע מנוי מוזל למאות משחקים

חברת HTC עומדת להשיק שירות תוכן חדש לבעלי משקפי מציאות מדומה: Viveport Infinity. החל מ-2 באפריל תוכלו להירשם לשירות, הכולל גישה בלתי מוגבלת לספריה של למעלה מ-600 משחקים ואפליקציות עבור מציאות מדומה. תוכלו להירשם כמנויים בעלות של 13 דולרים לחודש או 99 דולרים לשנה. ניתן להירשם כבר כעת לשבועיים ניסיון ללא תשלום באתר החברה ולקבל לאחר מכן תעריף מוזל של 9 דולרים בחודש.

המשחקים והתוכנות יעבדו על כל דגם של משקפי מציאות מדומה מאת HTC, כמו ה-Vive וה-Vive Pro. בנוסף, המשחקים יעבדו עם Oculus Rift ולמעשה בכל משקפיים אשר תומכים ב-Wave של HTC, הפלטפורמה של החברה לתוכנות ומשחקי מציאות מדומה עבור מפתחים. מי שיבחר להשתמש בשירות יקבל גם מבצעים שבועיים, קופונים חודשיים והטבות נוספות.

היצע רחב של משחקים ואפליקציות. צילום: HTC

אלו מכם המתעניינים במשחקים יגלו הרבה כותרים להתנסות ב-Viveport. רובם משחקי קז'ואל קלילים למדי, אך HTC עובדת כעת על הרחבת ההיצע. החברה מציעה תנאים משופרים למפתחים שישיקו את משחקיהם ב-Viveport, כמו הגדלת חלוקת ההכנסות ל-80% למפתחים, לעומת 70% שהיה נהוג לחלק למפתחים קודם לכן. ייתכן והפיתוי יביא מפתחים חדשים לשחרר כותרים מעניינים עבור לקוחות השירות.

"בנינו מודל חדש עבור מציאות מדומה המדגיש את ספרית התוכן המצוינת שהתעשיה הזו פיתחה, ונותן למשתמשים סיבה לבלות זמן רב יותר עם משקפי המציאות המדומה שלהם מבעבר," כך נמסר מריקארד סטייבר (Rikard Steiber), הנשיא של Viveport. "בו זמנית, אנו מושיטים יד למפתחים ומגדילים את פוטנציאל הרווחים כך שיותר מפתחים יהיו מסוגלים להרוויח מכל משתמש של Infinity. אנו מאמינים כי המודל הזה מתאים לדרך שבה הלקוחות רוצים לחוות מציאות מדומה", נמסר.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות