גוגל פותחת סטודיו משחקים שיפיק כותרים בלעדיים עבור Stadia

במהלך כנס GDC, המתקיים בימים אלו בסן פרנסיסקו, הכריזה גוגל על הקמת סטודיו משחקים משלה. הסטודיו יפיק משחקים עבור פלטפורמת ההזרמה החדשה של גוגל, Stadia, שהוכרזה גם היא במהלך הכנס. שמו הרשמי של הסטודיו הוא Stadia Games and Entertainment. חברי הצוות יפתחו משחקים בלעדיים עבור Stadia על מנת לקדם את השירות ולספק תכנים למנויים.

את הסטודיו תוביל ג'ייד ריימונד (Jade Raymond) שהצטרפה לגוגל לאחרונה. ריימונד (43) צברה נסיון עשיר בתעשיית המשחקים: לאחר שהשלימה תואר במדעי המחשב התחילה לעבוד כמתכנתת בסוני, שם היא עזרה להקים את קבוצת הפיתוח של Sony Online. לאחר מכן עזרה להקים את The Sims Online, ובשלב מסוים הגיעה ל-Ubisoft והובילה את פיתוח המשחק Assassin's Creed.

"בתור המנהלת של Stadia Games and Entertainment, לא רק שאגרום לחברות משחקים לשנות הדרך שבה הן יוצרות את משחקי הדור החדש – הצוות שלנו גם יעבוד עם מפתחים חיצוניים כדי להביא את הטכנולוגיה פורצת הדרך, מבית גוגל, לפתח דלתם של שותפינו המפתחים משחקים, גדולים כקטנים", אמרה ריימונד במהלך האירוע. "אנו מחוייבים לצעוד בדרך אמיצה זו, ללמוד מה עובד בצורה הטובה ביותר, ולחלוק כלים וטכנולוגיות מפתח כך שנוכל לקחת את המשחקים לשלב הבא ביחד."

בשלב זה לא נמסר על אילו משחקים, אם בכלל, עובד הצוות של Stadia. יתר על כן, גוגל לא חשפה את תאריך ההשקה של Stadia, או את מחירי השימוש בשירות – אולם סביר להניח כי השירות יושק במהלך השנה. ייתכן כי בעת ההשקה הסטודיו בהובלת ריימונד כבר יהיה מוכן עם מוצר אחד או יותר שיעשה שימוש בטכנולוגיית ההזרמה של גוגל. בתור סטודיו צד א' של גוגל, יש לשער כי הצוות ינסה גם להביא לידי ביטוי את האפשרויות החדשות של פלטפורמת ההזרמה ולהדגים את השימוש הטוב ביותר בטכנולוגיה.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות