נטפליקס חושפת טריילר לעונה 3 של "דברים מוזרים"

נטפליקס (Netflix) שחררה טריילר מלא ראשון ל"דברים מוזרים 3" (Stranger Things 3), העונה השלישית של סדרת האימה/נוסטלגיית שנות ה-80 שלא מפסיקה לסחוף מיליוני מנויים. כפי שכבר היה ידוע לנו מטיזרים קודמים, הפעם הסדרה לא תתמקד בשנת לימודים, אלא בחופשת קיץ אחת קצרה ומלאה בהתרחשויות.

הטריילר נפתח כאשר דסטין חוזר הביתה לחופשת הקיץ. בסוף העונה הקודמת הילדים סיימו את חטיבת הביניים, ונראה שדרכיהם התפצלו בתיכון – לפחות של חלקם. כך או כך, את הקיץ הם הולכים לבלות יחד. וזה הולך להיות קיץ לא פשוט בכלל.

ראשית, הוא לא פשוט מסיבות מאוד פשוטות – גיל ההתבגרות היא תקופה לא פשוטה בכלל, לא לילדים ולא להוריהם. החבורה גדלה מעט, התבגרה מאוד, ונדמה שלאף אחד אין כוונה לשבת כל הקיץ במרתף ולשחק "מבוכים ודרקונים" כמו פעם. במקום זה הילדים מבלים את הקיץ בחוץ, לפעמים בזוגות, וחלקם אף מוצאים עבודה – כי צריך לעשות משהו מועיל בקיץ אחרי הכל.

דברים מוזרים 3 (תמונה: נטפליקס)

דברים מוזרים 3 (תמונה: נטפליקס)

ג'ים, אותו משחק דיוויד הרבור (David Harbour) וג'ויס, אותה משחקת וינונה ריידר (Winona Ryder) נותרו המבוגרים היחידים שבאמת מבינים מה עבר על הילדים, ולהם זה קשה עוד יותר מלצעירים – גם ביחד וגם לחוד. העיירה שהיא הבית שלהם, המקום הבטוח ביותר בשבילם ובשביל הילדים, היא גם המקום המסוכן ביותר – באופן סדרתי. אם לא די בזה, נדמה שכוחות מהעולם המקביל שוב מנסים לפלוש לעולמינו, דרך אחת-עשרה ודרך וויל, הילד שנחטף בעונה הראשונה ושוב במהלך העונה השנייה.

"דברים מוזרים 3" תעלה לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס ב-4 ליולי, יום העצמאות האמריקאי, וסמוך יחסית לתחילת חופשת הקיץ.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות