יכולות הצילום של ה-Huawei P30 Pro נחשפות בסרטון ביוטיוב

לאחרונה התנגש בנו גל של הדלפות המציג את המפרט הטכני המלא של סדרת ה-Huawei P30, יחד עם העיצוב הכולל, מחיריהם והמתנות שיגיעו עם המכשירים במעמד הרכישה. ואומנם עד כה שמענו על מערך הצילום החדש של דגם הפרו רק על הנייר, כעת נראה כי וואווי מסרה את ה-Huawei P30 Pro לצלם והיוטיובר פארקר וולבק (Parker Walbeck), אשר העלה סרטון המציג את כל יכולות הצילום, לכאורה, של המכשיר המדובר.

כותרת הסרטון מבהירה לחלוטין שכל החומרים המוצגים בסרטון צולמו עם סמארטפון שעוד לא הוכרז, אך יוכרז בקרוב מאוד. מכאן, לא קשה להבין שכנראה מדובר ב-P30 Pro של וואווי. בנוסף לכך, מצוין כי המכשיר מגיע עם תמיכה במצב לילה העושה שימוש בייצוב תוכנתי וחומרתי מעולה, זאת יחד עם הציון שזה הוא המכשיר היחיד שיצא למציג להשתמש בו המסוגל לשמור על איכות התמונה גם בזום גבוה מאוד. על מנת לשפר את איכות הזום, פארקר מפרט כי החברה שיפרה גם את הזום התוכנתי (עד פי 50), כך שגם אם אתם רוצים לראות אובייקט הנמצא רחוק מאוד מכם, תוכלו לעשות זאת עם המכשיר.

חשוב לדעת כי חלק מהצילומים המוצגים בסרטון היוטיוב צולמו באמצעות גימבל המייצב את התמונה ב-3 צירים, כך שאין טעם להפיק מסקנות בכל הנוגע לייצוב התמונה המוצג בסרטון. הסרטונים שצולמו בלילה מציגים כמות יפה של פרטים, אך נראה שהמכשיר נוטה לחשוף יתר על המידה איזורים מסוימים כמו האורות בדקה 2:46 ואורות דומים בדקה 1:22.

לצד הדברים הללו, נוכל לראות טווח דינמי מרשים למדי מצידו של המכשיר בדקה 1:00, אז מציג פארקר צילום של עץ דקל מחלקו התחתון והיישר אל מול השמש החזקה. לעומת מה שאנחנו מצפים מסמארטפונים כיום, הסמארטפון שבו השתמש פארקר הצליח לחשוף באופן נכון את עץ הדקל, יחד עם השמיים והשמש הבוהקת.

את סדרת ה-Huawei P30 תחשוף וואווי ב-26 בפברואר באירוע שתערוך בפריז החל מהשעה 15:00, לפי שעון ישראל.

מקורות
Youtube
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות