קיאנו ריבס ואלכס ווינטר - ביל וטד 3

קיאנו ריבס ואלכס ווינטר - ביל וטד 3

זה רשמי – סרט שלישי ל”ביל וטד” בדרך

חשבון הטוויטר Bill & Ted 3 צייץ הודעה שמעריצים רבים חיכו לה. בסרטון קצר הופיעו קיאנו ריבס (Keanu Reeves) ואלכס ווינטר (Alex Winter), כוכבי סרטי “ביל וטד” האגדיים, והכריזו שסוף סוף, בזכות המעריצים, נוכל לקבל סרט שלישי בסדרה על הרוקרים שנוסעים בזמן.

סרטי ביל וטד הקודמים יצאו ב-1989 ו-1991, כמעט עשור לפני שהקריירה של קיאנו ריבס נסקה לשמים בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000. הסרטים מספרים על שני תיכוניסטים די מטומטמים, שאמורים להציל את האנושות בעתיד. עד אז, הם כמובן צריכים לשרוד – וזה לא פשוט כשמדובר בזוג כל כך “פשוט”. למרות השכל הלא-חריף שלהם, ביל וטד מצליחים שוב ושוב להתמודד עם כל צרה. חלק מההצלחה שלהם קורית בזכות עזרה שהם מקבלים מהעתיד, אבל עיקר הכוח שלהם הוא ממדיניות אחת פשוטה שלא מאכזבת אותם אף פעם: “להיות מצוינים אחד לשני”.

הסרט השלישי יקרא Face the Music, ביטוי שאומר “להתמודד עם התוצאות”, אבל במקרה הזה גם מרמז על האופי המוזיקלי של הסרטים, בהתחשב בזה ששני הגיבורים שלו רואים את עצמם ככוכבי רוק. צילומי הסרט יתחילו כבר בקיץ הקרוב, והוא צפוי להגיע אלינו בקיץ הבא – ב-21 לאוגוסט 2020. תאריכים עוד עלולים להשתנות, אבל אין ספק שלשמוע את ההכרזה מפיהם של השחקנים עצמם עם תאריך יציאה ספציפי זה מעודד מאוד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות