-פרסומת-
אפליקציית Whatsapp בחנות האפסטור (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אפליקציית WhatsApp תציג כמה פעמים שיתפו את ההודעה שלכם

| יום ראשון, 24 במרץ 2019, 11:30 | אפליקציות, סלולר

האפשרות להעברת הודעה הולכת איתנו יד ביד מזה זמן רב באפליקציית המסרים הפופולרית WhatsApp, אך רק לאחרונה החברה החליטה לספק עדכון עתידי על מנת להציע אפשרויות נוספות דרכה. עם העדכון החדש שיגיע אל המשתמשים בהמשך, נוכל לראות כמה פעמים הועברה ההודעה שלנו, והאם ישנן הודעות שהועברו מספר פעמים גבוה במיוחד.

את העדכון לאפשרות ההעברה מחלקת וואטסאפ לזוג אפשרויות. הראשונה, לצפות במידע על הודעה שהועברה. באמצעות האופציה הזו, תוכלו לראות כמה פעמים ההודעה שלכם הועברה לאחרים. במידה ותרצו לצפות כמה פעמים הודעה שמישהו אחר שלח אליכם הועברה הלאה, תצטרכו להעביר אותה בעצמכם. אל המידע החדש ניתן יהיה לגשת דרך המידע אודות ההודעה, אליו אתם מגיעים לאחר לחיצה ארוכה על ההודעה שברצונכם לצפות במידע שמאחוריה.

במידה ותרצו לצפות בהודעה מועברת שמישהו שלח אליכם, תצטרכו להעביר אותה בעצמכם, אך הסיבה מאחורי ההעברה הנוספת מאוד טכנית וייתכן כי מדובר בבאג ראשוני. התהליך הטכני לצפייה במידע אודות הודעה מפורק לשלושה שלבים – ההודעה מגיעה אליכם > לחיצה ארוכה מצידכם על ההודעה > לחיצה נוספת על כפתור המידע שבפס העליון.

עקב כך שכפתור המידע שבפס העליון אינו מופיע בלחיצה ארוכה על הודעה שלא יצאה מכם, נראה שהמידע עבור הודעה שהועברה נגרר עמה גם אם אתם העברתם אותם, וכך תוכלו לצפות במידע שמאחוריה באמצעות העברתה בעצמכם וחשיפת אייקון המידע.

בנוסף לאפשרות הצגת המידע אודות כמה פעמים ההודעה הועברה, וואטסאפ מוסיפה תג נוסף אשר יסמן לנו האם הודעה הועברה מספר פעמים גבוה. כעת, במידה ותקבלו הודעה שהועברה אליכם יתווסף אליה התג “הועברה“.

החל מהעדכון הבא, במצב בו הודעה הועברה יותר מ-5 פעמים בדרכה אליכם, יתווסף אליה התג “מועברת בתדירות גבוהה” או באנגלית “Frequently Forwarded“. לאחר קבלת התג החדש, לא ניתן לצפות בכמות הפעמים שהועברה ההודעה, כך שלאחר 5 העברות, האפשרות לצפייה במידע ההעברות נמחקת.

את הפיצ’ר החדש גילה המפתח WABetainfo בגרסת הבטא (2.19.80) של האפליקציה, אך גם אם אתם נמצאים בגרסה זו, ישנה סבירות גבוהה שלא תראו את הפיצ’ר המדובר.

מקורות
WABetaInfo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות