הכירו את +Apple TV: שירות הסטרימינג החדש של אפל

+Apple TV (תמונה: Apple) +Apple TV (תמונה: Apple)

באירוע שהתרחש היום (ב’, 25.03) במטה החברה בקליפורניה, הכריזה אפל (Apple) על שירות חדש, שכבר זמן מה ידענו שצפוי להגיע – שירות צפיה ישירה (סטרימינג). בדומה לנטפליקס, אמזון פריים וידאו, Hulu ושירותים נוספים, השירות של אפל יאפשר ללקוחותיה לצפות בסרטים, סדרות ושאר תכני וידאו – ביניהם גם תכני מקור.

שמו של השירות הוא +Apple TV, והוא הוצג על ידי יוצרים, שחקנים ומפיקים מהמובילים בהוליווד. בין המציגים היו סטיבן ספילברג, ג’ניפר אניסטון, ריס ווית’רספון, סטיב קארל, ג’ייסון מומואה, אלפרה וודרד, קומאיל ננג’יאני, ג’יי ג’יי אברהמס, אופרה ווינפרי, ועוד. האמנים סיפרו על תכנים מקוריים חדשים שיהיו זמינים לצפייה בשירות +Apple TV, ושם בלבד – תכנים הכוללים סרטים, סדרות, תכנים לילדים, ועוד. אופרה ווינפרי אף הכריזה על מועדון קריאה אותו היא תנחה, בשיתוף פעולה עם סופרים וקוראים כאחד.

חוץ משירות הצפיה הישירה, אפל הכריזה על שדרוג משמעותי לאפליקציית Apple TV. החל ממאי הקרוב האפליקציה תרכז את כל שירותי הצפיה הישירה שאתם רשומים אליהם, יחד עם ערוצים חדשים של אפל TV – ערוצים כמו Showtime, AMC, ערוצי ספורט, ועוד.

האפליקציה תרכז את התכנים לפי ערוצים, או לפי קטגוריות, כך שהסדרות המועדפות עלינו יופיעו יחד, גם אם הן משירותי צפיה שונים, וכך גם עם סרטים. האפליקציה תרכז את הסרטים מ-iTunes יחד עם סרטים מהערוצים השונים של Apple TV.

+Apple TV (תמונה: Apple)
+Apple TV (תמונה: Apple)

ניתן יהיה לצפות בתכנים מהאפליקציה מכל מכשיר של אפל, כולל מחשבי המק, בהם היא לא הייתה זמינה עד עכשיו. כמו כן, לראשונה, האפליקציה תהייה זמינה בטלוויזיות חכמות ואפילו ב-Roku ו-FireTV של אמזון. מרגע השקתה של הגרסה המשודרגת, האפליקציה תהייה זמינה במעל 100 מדינות שונות ברחבי העולם. תכני +Apple TV יהיו זמינים באפליקציה מהסתיו הקרוב. לא הוכרז עדיין המחיר של השירות.

השוואת מפרטים