הכירו את Apple Arcade: שירות המשחקים החדש של אפל

Apple Arcade (תמונה: Apple)

באירוע שהתרחש היום (ב’ 25.3) במטה החברה בקליפורניה, הכריזה אפל על Apple Arcade – שירות משחקים חדש המגיע כחלק מחנות האפליקציות של החברה. השירות יאפשר למשתמשים במוצריה של אפל לשחק במשחקים באייפון, אייפד, מחשב מק ובאפל TV.

השירות עונה על בעיה ותיקה בתעשיית המשחקים – בעוד שיוצאים לא מעט משחקי פרימיום למובייל, משחקים בתשלום חד פעמי, לקוחות נוטים לפספס אותם או פשוט להתעלם מהם. לאחר שאפל תמכה בעצמה במשחקים כאלה לא פעם, כשבולטים במיוחד משחקי Monument Valley, היא מקדמת את הרעיון צעד נוסף קדימה.

כדי להפוך את המשחקים לרווחיים יותר למפתחים ולאפל עצמה, היא תמשיך להשקיע במשחקים חדשים – כבר השנה יושקו מעל 100 משחקים חדשים בשירות ה-Arcade, למעשה. אלא שבמקום שהמשחקים יעלו תשלום חד פעמי, הם יהיו זמינים כולם במלואם ללקוחות שירשמו לשירות.

Apple Arcade (תמונה: Apple)
Apple Arcade (תמונה: Apple)

שירות Apple Arcade יופיע כטאב נפרד ב-App Store של אפל, ויהיה זמין, כאמור, במכשירי אייפון, אייפד, מק ואפל TV. ניתן יהיה לשחק במשחקים גם במצב לא מקוון, ולסנכרן את המכשירים – כך שמשחק שתתחילו באייפון תוכלו להמשיך במק, ולסיים באייפד. שחקו מכל מכשיר שנוח לכם.

בין המשחקים ניתן למצוא משחקי פעולה בתלת מימדיים, משחקי פאזל צבעוניים, משחקי הרפתקאות, יריות, משחקי תפקידים, ועוד. השירות יהיה זמין במעל 150 מדינות מהסתיו הקרוב. את המחיר של השירות אפל לא חושפת בשלב זה.

השוואת מפרטים