הצצה ראשונה: מבט מקרוב בוידאו ל-Huawei P30

הוא לא המכשיר המוביל את סדרת הדגל החדשה של וואווי, אבל דגם ה-Huawei P30 מקבל לא מעט שדרוגים אל מול ה-P20 שהוצג בשנה שעברה. מייד לאחר ההכרזה של החברה בפריז, שמתי ידי על הסמארטפון החדש של וואווי, שבמחיר הנמוך מ-3,000 שקלים בישראל מציע לא מעט וחולק בעיצוב ובחלק מהמפרט הטכני עם דגם ה-P30 Pro.

בדומה לחברות אחרות בשוק, גם בוואווי אימצו את החתירה לעבר מסכים גדולים יותר ומכשיר ה-P30 החדש משלב מסך 6.1 אינץ' ענק, עם פאנל OLED, אשר מציג ניגודיות גבוהה ותמונה מרשימה אף שהוא שומר על רזולוציית +Full HD. השימוש של החברה במגרעת קטנה למדי מאפשרת לה לצמצם את מידותיו של המכשיר, כך שאנו מקבלים סמארטפון במידות אשר כמעט זהות לאלו של הדגם הקודם בסדרה, אף הגידול ממסך 5.8 אינץ' בשנה הקודמת ו-6.1 אינץ' כעת.

אחיזתו של המכשיר נוחה למדי בשל היותו צר וניתן לאחוז בו ביד אחת. במהלך תפעולו השוטף לא נוכל להימנע משימוש בשתי ידיים בשל גובהו הרם של המכשיר. דרך ממשק המשתמש EMUI 9.1 התאימה וואווי את האפליקציות המובנות במערכת לשימוש נוח יותר ביד אחת, כאשר רבים מהתפריטים השימושיים נמצאים בחלק התחתון של האפליקציות.

אולם חלק מהממשק עדיין לוקה בחסר, כך למשל, הצגת וילון ההתראות דורשת משיכה מראש המסך מטה, בניגוד לאפשרות משיכה מטה מאמצע המסך כפי שמתבצע במספר מכשירים אחרים בשוק.

Huawei P30 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Huawei P30 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

בצד הצילום הוסיפה החברה מצלמה נוספת אל מול מערך הצילום הכפול שהוצג בדגם ה-P20 בשנה שעברה, כך שכעת ניתן לצלם תמונות בזווית רחבה ולקבל רמת זום אופטי גבוהה יותר של עד פי 3, עם זום היברידי עד פי 5, שהיה זמין רק בדגם ה-P20 Pro שנה קודם, ויחד עם תוספת של זום אלקטרוני ארוך טווח עד פי 30.

בישראל השיקה וואווי את המכשיר מיד לאחר אירוע ההכרזה בפריז והוא נמכר בשוק המקומי במחיר של 2,899 שקלים, ולפחות במהלך ההשקה הראשונית, מגיע יחד עם שעון חכם מדגם Watch GT וכיסוי מגן במתנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות