משחק הקלפים Gwent, המבוסס על The Witcher, יגיע לסמארטפונים

| יום שני, 1 באפריל 2019, 16:23 | משחקים

משחק הקלפים Gwent, שנמצא בשוק כבר זמן מה, יגיע לסמארטפונים. Gwent יגיע למכשירי iOS מאוחר יותר השנה, בסתיו. תוכניות להשקת המשחק עבור מכשירי אנדרואיד יוכרזו בהמשך, כך נמסר מ-CD Projekt Red, המפתחת את המשחק. Gwent למעשה החל את דרכו בתור מיני-משחק ב-The Witcher 3, משחק התפקידים עטור הפרסים, טרם הפך למשחק בפני עצמו. כעת ינסה Gwent להשתלב בין משחקי הקלפים התחרותיים הזמינים לבעלי הסמארטפונים.

“עבדנו זמן רב ובאופן חרוץ על מנת להתאים את Gwent לסמארטפונים”, אמר ג’ייסון סלמה (Jason Slama), העומד בראש צוות הפיתוח של המשחק ב-CDPR. “למעט החלק הויזואלי, שהוא יפיפה, התאמנו גם חלק גדול מהטכנולוגיה שלנו לתמוך במכשירים ניידים, כולל GOG Galaxy שמניע את המולטיפלייר ב-Gwent. אני חושב שהחזון שלנו להביא את Gwent לסמארטפונים משלב את המיטב שיש לנו להציע הן מבחינת גרפיקה והם מבחינת משחקיות. אני לא יכול לחכות כבר לחשוף פרטים נוספים בנושא זה, מאוחר יותר השנה”, אמר.

אחת הבעיות המרכזיות שעומדות בפני משחקי קלפים, במיוחד בסמארטפונים, היא הצורך להתמודד עם קריאה של טקסט מרובה. על מנת להתאים את Gwent למסכים הקטנים החברה ערכה שינויים מקיפים לממשק המשחק ולדרך בה הוא מוצג. בגרסה הניידת הרבה יותר קל לקרוא את הקלפים ולהבין את מהלך המשחק על גבי מסך קטן. עם זאת, לא כל הפרטים ידועים נכון לעת זו: סביר להניח כי פרטים נוספים אודות המשחק ייחפשו בתערוכת E3 הצפויה להתרחש הקיץ.

לצד החדשות אודות הגרסה הניידת של המשחק הזכירה CDPR את ההרחבה החדשה והגדולה עבור Gwent. מדובר בהרחבה המשמעותית הראשונה של המשחק, אשר נקראת Crimson Curse. בהרחבה זו תוכלו להנות ממאה קלפים חדשים – רובם מציגים אפשרויות חדשות למשחקיות ויכולות. חמש דמויות חדשות הגיעו למשחק, כולל דמויות מעולם ה-Witcher שעדיין לא ראינו. ההרחבה זמינה כבר כעת עבור שחקני המחשב האישי, ה-PlayStation 4 ו-Xbox One, במחיר 35 דולרים.

מקורות
Touch Arcade
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות