הנוקמים: סוף המשחק (תמונה באדיבות פורום פילם)

הנוקמים: סוף המשחק (תמונה באדיבות פורום פילם)

מארוול חושפת טריילר חדש עם תחילת מכירות הכרטיסים לסרט הנוקמים: סוף המשחק

מארוול (Marvel) שחררה טיזר חדש לסרט “הנוקמים: סוף המשחק” (Avengers: Endgame). הטיזר שוחרר לכבוד מכירת הכרטיסים המוקדמת שהחלה היום, גם בארץ. חוץ מעוד סחיטה רגשית אפקטיבית, כמו בטריילרים ובטיזרים הקודמים, הטיזר החדש מפתה אותנו לקנות כרטיסים על ידי זה שהוא עונה על כמה שאלות שנשאלות בטריילרים הקודמים.

אזהרת ספויילרים! אם אתם מרגישים שכבר ראיתם מספיק, אז כדאי שלא תצפו בטריילר מטה – וגם שתפסיקו לקרוא כאן.

אחת השאלות הגדולות היא – מה יעלה בגורלו של טוני סטארק? אנחנו ילדים גדולים וראינו לא מעט סרטים, אז קשה להאמין שהוא ימות ככה בחלל. הטיזר הקצר לא משאיר שום מקום לספק – הנוקמים שנותרים בחיים בכדור הארץ יוצאים לחלל ומחזירים את טוני.

סטיב וטוני משלימים לראשונה מאז “קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים“, ויוצאים למסע שעשוי להיות מסעם האחרון, נגד ת’אנוס. ת’אנוס עצמו לא בהכרח יוכל לפתור את האסון שהוא עצמו הביא, גם אם הוא היה רוצה, אבל ברור שהוא אחת התחנות בדרך לפתרון הקטסטרופה.

“הנוקמים: סוף המשחק” צפוי להיות הסרט הארוך ביותר ביקום הקולנועי עד עתה, מעט מעל שלוש שעות, כך שהוא בבירור לא יסתכם בכמה מהלומות עם הטיטאן הסגול.

בארץ הוא יוקרן יחסית מוקדם, ביום רביעי ה-24 לאפריל, משעה 19:00 בערב – יומיים לפני יציאתו בארצות הברית. כרטיסים להקרנות הראשונות ניתן לרכוש כבר עכשיו בבתי הקולנוע השונים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות