דיווח: גדלי המסכים של האייפונים שיוכרזו ב-2020 יגיעו עד 6.67 אינץ’

iPhone XR (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) iPhone XR (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

דיווח חדש מדלג שנה קדימה ומגלה לנו מה יהיו גדלי האייפונים בשנת 2020. על פי הדיווח המגיע דרך מקורות בתעשייה הקרובים לחברה, אפל צפויה להכריז על שלושה דגמי אייפון חדשים בשנה הבאה. המכשיר הראשון לסדרה העתידית יציע מסך בגודל 5.42 אינץ’, כשהמכשיר השני יביא עמו מסך גדול אף יותר העומד על 6.06 אינץ’, והמכשיר האחרון יגיע עם מסך ענק בגודל 6.67 אינץ’. הדגמים הללו יחליפו את הדגמים שיוצגו כבר בסוף השנה הנוכחית, עם גדלי מסך זהים לגדלי האייפון הנוכחיים.

עם השלישייה החדשה, אפל מתכננת להציע את דגם ה-5.42 אינץ’ כתחליף לאייפון 8 שמציע מסך בגודל 4.7 אינץ’, בעוד שדגם ה-6.06 אינץ’ יחליף את ה-iPhone XS הכולל מסך בגודל 5.8 אינץ’. הדגם הגדול ביותר אשר מציע מסך בגודל 6.67 אינץ’ יהווה חלופה ל-iPhone XS Max בעל מסך ה-6.5 אינץ’. כאמור לעיל ועל פי הדיווח, אפל תשמור על הגדלים הללו גם בדגמי האייפון שיוצגו בהמשך השנה הנוכחית, כך שרק השמות אליהם אנחנו מפנים כרגע ישתנו.

לצד הדברים הללו, ייתכן כי עם הדגמים שיוצגו בשנת 2020 אפל תעבור לשימוש בטכנולוגיית ה-Y-Octa של סמסונג אשר מסירה שכבה אחת מהמסך וגורמת למכשיר להיות דק יותר, או שמא תשתמש בטכנולוגיית ה-TOE Touch של LG. כך או כך, השנה אנחנו צפויים לראות שדרוג משמעותי בגזרת העיצוב של האייפון, עקב העובדה שזו היא השנה שלאחר שנת ה-S, כאשר בשנת 2020 שוב נראה שדרוג קל לכל הסדרה.

חשוב לזכור כי דיווחים מוקדמים שכאלו בדרך כלל נתונים לשינוי, במיוחד כשהם מגיעים שנה וחצי לפני מועד ההכרזה המשוער של הסדרה. כך שכמו תמיד, אנחנו ממליצים לקחת את הדברים בעירבון מוגבל בלבד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים