-פרסומת-

לנובו רושמת פטנט לסמארטפון המתקפל לאורכו

Lenovo Foldable Smartphone (תמונה: LetsGoDigital)

Lenovo Foldable Smartphone (תמונה: LetsGoDigital)

לאחר שראינו רעיון שונה לחלוטין למכשיר מתקפל מבית לנובו בחודש ספטמבר של השנה החולפת, החברה חזרה לשולחן השרטוטים ורשמה פטנט לסמארטפון מתקפל בעל עיצוב שונה משמעותית מהעיצוב אותו הציגה קודם לכן. את הפטנט העדכני היא רשמה בחודש ספטמבר של אותה שנה, בדיוק באותו החודש בו היא הציגה את הסמארטפון בעל העיצוב המדובר.

הפטנט המוזכר פורסם לציבור רק לאחרונה, וזה מציג לנו סמארטפון בעל עיצוב שקל לשייך לכל סמארטפון אחר בשוק, אך כזה המגיע עם מנגנון קיפול בגבו המאפשר לו לקפל חלק ניכר מחלקו התחתון. בזמן הקיפול, יש לקחת את החלק התחתון המדובר ולקפל אותו על גבי המסך, כך שהמנגנון יהיה חשוף בין השניים ועל גבי המסך הראשי יתיישב המסך המשני והקטן יותר.

Lenovo Foldable Smartphone (תמונה: LetsGoDigital)

Lenovo Foldable Smartphone (תמונה: LetsGoDigital)

על פי ההדמיות (בראש הכתבה) אותן יצר האתר LetsGoDigital, נוכל לראות תצוגה פועלת של המכשיר ושימושים אפשריים למסך המשני. על גביו נוכל להציג על פי ההדמיות שיחות וידאו, לקפלו גם לכיוון גב המכשיר, לראות דרכו סרטונים, להדליק ולכבות פריטים בווילון ההתראות ועוד. גודל מסכו של המכשיר אינו ידוע, אך על פי אורכו נוכל לומר בוודאות שזה הוא אינו מסך ביחס תצוגה של 16 על 9.

בגבו של הסמארטפון המתקפל ישנו חיישן צילום בודד בחלקו השמאלי והעליון, כשלצידו ממוקם מה שנראה כמו מבזק LED. כפתורי ויסות הווליום נמצאים בחלקה השמאלי והעליון של המסגרת, כאשר כפתור הכיבוי וההדלקה מתיישב גבוה בחלקה הימני של המסגרת.

השוליים המקיפים את המכשיר מספיק גדולים על מנת להכיל את מצלמת הסלפי ושאר החיישנים, כשמעליהם נמצאת אפרכסת השמע. אנחנו לא רואים סורק טביעות אצבע באף אחד מהשרטוטים, כך שייתכן שלנובו לא ירדה לפרטים עד לרמת הסורק, או שמא זה ממוקם מתחת לפאנל התצוגה.

מקורות
LetsGoDigital
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות