אקטיביז’ן: Blackout של Call of Duty בחינם עד סוף החודש

אקטיביז’ן החליטה לקדם את מצב המשחק Blackout של Call of Duty באמצעות פתיחת המשחק בחינם לגמרי במהלך כל חודש אפריל. מדובר במצב משחק אחד מתוך המשחק המלא, Black Ops 4, שהוא הכותר החדש בסדרת Call of Duty הוותיקה. מאוחר יותר החודש השחקנים יזכו גם לנסות מפה חדשה, “אלקטרז”, שגם היא תחולק בחינם.

Blackout הוא הניסיון של Call of Duty ליצור מצב משחק בסגנון באטל-רויאל, הז’אנר הפופולארי שסחף את תעשיית המשחקים בשנים האחרונות. כמו במשחקי באטל-רויאל אחרים, גם כאן השחקנים מוצנחים לזירה גדולה ונלחמים להיות השורדים האחרונים – הפעם יש לרשותנו כלי רכב זרזים כמו טרקטורונים, לצד כלי הנשק ומיקומים מהעולם של Call of Duty.

בעוד ש-Blackout התקבל באופן חיובי אצל השחקנים, Call of Duty צריך להתמודד מול תחרות קשה מאוד. ישנם שני משחקי באטל-רויאל חינמיים מצויינים בשוק כרגע: Fortnite ו-Apex Legends, המחזיקים מליוני שחקנים מדי יום. קשה מאוד להתחרות מולם, ובמיוחד מול Fortnite ששולט כרגע בז’אנר. לא חסרים גם משחקי באטל-רויאל בתשלום, כמו PUBG, שכבר התבססו וטיפחו קהל גדול של שחקנים.

אקטיביז’ן היא חלק מהצימוד הענק “Activision-Blizzard”. למרות ש-Black Ops 4 הביא להכנסות נאות, הוא לא סיפק את הציפיות הגבוהות של החברה שקיוותה ללהיט גדול יותר. לאחר גל פיטורים שהתרחש בחברה בחודש פברואר, שבמסגרתו החברה נפרדה ממאות עובדים בארצות הברית, המשקיעים מצפים לראות התאוששות. אין ספק כי החודש החינמי של Blackout הוא ניסיון של אקטיביז’ן להתמודד מול התחרות העיקשת.

לחצו כאן להורדת המשחק.

השוואת מפרטים