-פרסומת-
gadgety

בחירות 2019: בחרו את הנבחרת שלכם

| יום שלישי, 9 באפריל 2019, 09:00 | בידור ופנאי

יום הבחירות לכנסת ה-21 מתקיים בישראל ביום שלישי, ה-9 באפריל, ומהווה ליום חופש עבור הבוחרים, אז רגע לפני שתצאו לבחור את הנציגים שלכם בכנסת, נעצור רגע ונבקש מכם לבחור את הנבחרת האמיתית שלכם בעולם הקטן שלנו, כזה שמגיע בלי פוליטיקה, בלי ימין או שמאל וסתם כדי להנעים לכם את הזמן.

אז בואו לבחור את הנבחרת שלכם בסקרים שמעט שונים מהסקרים השנתיים שאנו עורכים מידי סוף כל שנה. בבחירות לנבחרת שלנו נציג בפניכם את המועמדים במספר תחומים עיקריים – ביטחון, משפט וכלכלה.

נדגיש שזהו לא פוסט פוליטי – תגובות בנושאי בחירות האמת בישראל יוסרו באופן מיידי.

מי המנהיג שלכם?

כשמדובר במנהיגים ישנם שיקולים שונים שכל אחד לוקח – האם תרצו מנהיג חזק, מנהיג שקול, אחראי? לכל אחד ואחת המנהיג שירצו שיוביל אותם אל עתיד טוב יותר, אבל מי זה יהיה עבורכם.

ת’אנוס

כשזה מגיע להנהגה, ת’אנוס, יליד טיטאן, הינו מנהיג שמוכן לקחת את ההחלטות הקשות ביותר ומיישם את המדיניות שלו ביד חזקה ובכפפה נטויה. כאחת מהישויות החזקות ביקום כולו, ת’אנוס מחזיק בכח רב עוד יותר באמצעות כמה אבנים שאסף בדרך ובאמצעותן הוא מבטיח לכם עתיד ורוד יותר, גם אם זה יגיע במחיר כבד.

סטיב רוג’רס \ קפטן אמריקה

קפטן סטיב רוג’רס הינו יליד כדור הארץ והוא נמצא כאן כבר ממש הרבה זמן, אם כי הוא ישן לא מעט במשך חייו. הוא נלחם עבור מה שצודק ועושה זאת בנחישות ואחריות ברמה הגבוהה ביותר. רוג’רס מבטיח להנהיג אתכם באופן הוגן, אך דורש מכם לאותן אמות מידה שלו, ובתמורה, הוא גם יציע לכם הגנה משמעותית עם תמיכה של צוות הנוקמים שלו.

פרופסור צ’ארלס אקסבייר \ פרופסור X

צ’ארלס אקסבייר הוא לא רק חכם באדם, אלא מפגין עוצמה ברמה הגבוהה ביותר. אף שמרבית חייו הוא מרותק לכסא גלגלים, אקסבייר הוביל רבים אחריו במרדף אחר הצדק וההגנה על כל האנשים. הנבחרת שלו מגיעה עם אנשים מוכשרים רבים, בתחומים מגוונים, והוא דוגל גם בחינוך החל מגיל מאוד צעיר.

קלארק קנת \ קאל-אל \ סופרמן

תושב קריפטון, קאל אל בילה את מרבית חייו על כדור הארץ ומזדהה עימנו כמעט בכל פן. עם כוחות שכמעט אינם מוגבלים, הוא מציע הגנה כוללת מכל אויב שלא יבוא עלינו ולצד זאת מבטיח להנהיג באופן הוגן ושווה. מהמטה של סופרמן אנו למדים כי אחד החוקים הראשונים שינהיג יהיו להשמדת כל זכר לחומר קריפטונייט.

מי הכי חזק בביטחון?

השנה היא 2019. אנחנו כבר יודעים שאנו לא לבד ביקום וישנם עשרות ומאות אויבים שעומדים מעלינו בשמיים לצד רבים נוספים ממש פה על כדור הארץ. כדי שנוכל להמשיך ולחיות בשלווה ובשלום, הגיעה העת להחליט – האם אנו צריכים מנהיג מהעולם שלנו או אולי מנהיג מעולם אחר, האם אדם או אל? במי תבחרו כדי להוביל את הביטחון שלכם?

קרול דנברס \ קפטן מארוול

ילידת כדור הארץ, קרול דנברס, המוכרת בשם “קפטן מארוול”, היא ממש לא מהעולם הזה. עם כוחות על שמאפשרים להיות חזקה יותר, זריזה יותר ואפילו לעוף ולירות אנרגיה שתשבית כמעט כל אויב, היא בחירה שמייצגת לא רק כח. כטייסת לשעבר בחיל האוויר האמריקני וחברת צוות עלית של גזע הקרי היא מהווה למנהיגה שקולה, אם כי פזיזה לעיתים, אך הוכיחה לא פעם כי היא מסוגלת לעמוד מול אויביה בגאון.

ת’ור

יליד אזגארד, ובעל כוחות משמעותיים למדי המאפשרים לו לתעל דרכו ברקים. הוא עמיד בפני כל מה שתזרקו עליו, גם אם מדובר בכוחו המלא של כוכב. לאחרונה נודע כי הוא עדיין בקשר עם ג’יין פוסטר מכדור הארץ. ממטה ת’ור נמסר: “אנו מכחישים מכל תוקף את הטענות כי כוחו של ת’ור מגיע משיערו, גם לאחר הקיצוץ הוא נראה טוב מתמיד ועדיין חזק מכל אדם”.

ד”ר ברוס באנר \ הענק הירוק

ד”ר ברוס באנר, תושב כדור הארץ, הוא פיזיקאי גאון שניחן בכוח אדיר שנחשף כשהוא מתעל את כעסו על מנת להפוך לענק הירוק, מפלצת בלתי מרוסנת שנתפסת כאחד מהיצורים החזקים בעולם כולו. לאחרונה שימש כאלוף הבלתי מעורער בקרבות האלפים בזירה ב-Sakaar.

דדפול

תושב כדור הארץ, דדפול הוא לא הבחירה המתבקשת למנהיג בתחום הביטחון בשל פזיזותו הגדולה, אך הוא ניחן בכוחות רבים, בראשם יכולת להירפא מכל פגיעה, מה שהופך אותו לבן אלמוות. לאחרונה נצפה כשהוא מוביל צוות של גיבורים לא שגרתיים. הבטחת הבחירות של דדפול – “מתחייב לא להסיר את המסכה כדי לא לגרום לכם לשבץ”.

מי ידאג לכם למשפט הוגן?

אחרי שמצאתם מנהיג ואת מי שיהיה אחראי על ביטחונכם האישי, הגיעה העת לבחון מי ישמור על הסדר. המועמדים בקטגוריית המשפט מגוונים, כל אחד מהם רואה לנכון להחיל צדק על האנושות בדרכו שלו, אז.. עם מי אתם מסכימים?

דיאנה פרינס \ וונדר וומן

בעוד היא ילידת תמיסקירה, דיאנה פרינס, נסיכת האמזונות ומי שמוכרת לעולם גם כוונדר וומן, מאמינה בהוגנות וצדק לכולם. באמצעות לאסו האמת שלה, וונדר וומן מבטיחה לערוך משפטי צדק מהירים מתמיד, כדי למצוא את כל האמת ורק את האמת לפני שתעמיד אתכם לדין.

רונאן המאשים

יליד אימפריית הקרי, רונאן שימש בעבר כמעניש העיקרי של הממלכה שלו ונדד ביקום כולו במטרה להשליט צדק כפי שהוא רואה זאת לנכון. רונאן ניחן בכוחות משמעותיים ועמידות גדולה בפני רעלים ומזגו הקר מאפשר לו לשפוט עד למיצוי הדין. רונאן ביקר בעברו בכדור הארץ מתוך רצון להשמידו, אך מבטיח כי הוא כאן עכשיו רק כדי להשליט סדר, משפט ולהחליט באופן חד משמעי, מי רקדן יותר טוב.

באטמן

באטמן, יליד כדור הארץ, הכניס את מועמדותו להנהגת משפט, אך סירב להתראיין בכלי התקשורת. מהמטה שלו נמסרה הצהרה אחידה אחת – “אני באטמן”.

השופט דרד

כשהוא צועד כל הדרך ממגה סיטי אי שם בעתיד הרחוק (או הקרוב), השופט דרד מביא עימו רקורד מרשים של שיפוט חזק ובלתי מתפשר. הוא שם נרדף לצדק וילחם עליו עד נשימתו האחרונה. לאחרונה נצפה בתחפושת כשהוא מאמן אלוף איגרוף חדש.

מי המנהיג שלכם בתחום הכלכלה והרווחה?

נושאי הכלכלה והרווחה חשובים ביותר לכולנו והשאלה הגדולה ביותר היא איזה סוג של מנהיג כלכלי אנו צריכים? האם מנהיג שהצליח להשיג הרבה בחייו ויודע איך לנהל את הדברים או האם כזה שידע לפעול עבור המגזר שלו בדרך הטובה ביותר, גם אם זה לא משקף את רצון הציבור כולו?

אריק לנשר \ מגניטו

תושב כדור הארץ, אריק לנשר מוביל צוות רחב של אנשים חזקים במיוחד שמאמינים כי צריך לפעול בנחישות ובכח למען הציבור שלהם. לנשר וחבריו לא יבחלו בשום אמצעי כדי להשיג את מטרתם, ואם אתם חלק מהציבור המיוצג על-ידם, אתם כנראה במקום טוב מאוד.

טוני סטארק \ איירון מן

טוני סטארק הוא מהאנשים העשירים בעולם והוא עשה את הונו בזכות עצמו, אחרי שקיבל כמה ג’ובות מאבא הווארד. הוא ידוע בנדיבותו ובו בזמן שאנחנו מציגים אותו כבר הספיק לתרום 5 מיליון מלגות לתלמידים נזקקים ברחבי העולם. ממשרדו של סטארק נמסרה התגובה הקבועה: “אני איירון מן”.

סופר מריו

שרברב צנוע, מריו יודע מה זה לחיות על תקציב מוגבל וללמוד כיצד לבנות עסק מצליח במו ידיו. עם רקורד מרשים באיסוף כסף במטבעות, אחד, אחד ויכולת לא לוותר גם כשהוא מאבד את כולם, מריו הצליח לבנות אימפריה של ממש בתחום המשחקים והאפליקציות ומבטיח להביא את יכולותיו גם לרווחתכם.

רובין הוד

מזה שנים רבות שרובין הוד הינו מוביל צדק חברתי אל מול האליטות העשירות. הוא תמיד תומך באזרח הקטן ונלחם בשחיתות היכן שלא תימצא. הוא לא יכול להבטיח לכם דירה לכל תושב, אבל מתחייב לספק שיח לכל שוכן יער. מהמטה של הוד נמסר: “רובין הוד מתחייב לגנוב מהעשירים ולתת לעניים”.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: תלוי חודש | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות