-פרסומת-

הדלפה: אסוס עובדת על סמארטפון דור חמישי בעל זוג סליידרים ומסך נטול שוליים

| יום שני, 8 באפריל 2019, 11:48 | סלולר
Asus 5G Dual Slider Smartphone (תמונה: Twitter/Evleaks)

Asus 5G Dual Slider Smartphone (תמונה: Twitter/Evleaks)

חברת אסוס (Asus) מראה סימני חיים חדשים דרך הדלפה המעידה כי החברה עובדת על סמארטפון נטול שוליים בעל זוג סליידרים. הסמארטפון המדובר תומך גם ברשת הדור החמישי, ואם זה לא מספיק, אז באחד מהרעיונות שהועלו ישנו גם מסך משני הממוקם בסליידר.

את הציוץ הראשון פתח המדליף הסדרתי אוון בלאס (evleaks@) עם שלוש תמונות המציגות את הקונספט של אסוס למכשיר המוזכר, כאשר בתמונה הראשונה ניתן להבחין בהתקן כשהוא סגור, בעוד שהתמונה השנייה מגלה לנו כיצד הוא נראה במצב פתוח והתמונה השלישית חושפת את כל חלקו הקדמי כשהוא במצב פתוח.

בתמונות נוכל להבין שהמסך הראשי יהיה ניתן לגלילה כלפי מטה או מעלה, כך שבמידה ואתם מעוניינים במצלמת הסלפי תחשפו את הסליידר העליון, ובמידה ואתם מעוניינים בעוד ווליום, תשתמשו בסליידר התחתון אשר מכיל רמקול חזיתי שנבנה בשיתוף Harman Kardon.

לעומת הקונספט הראשון שנחשף, הקונספט השני מציג מכשיר במבנה מלבני הרבה יותר, עם זוג סליידרים ומערך צילום כפול בחלקו האחורי. אומנם, במידה והיינו צריכים לנחש במי אסוס תבחר, סביר להניח שהיינו מהמרים על הקונספט הראשון. באופן כללי, זוג הסמארטפונים מציעים כמעט את אותם הפיצ’רים, כששניהם אמורים לכלול מערך צילום כפול, זוג סליידרים, מסך נטול שוליים ומבנה מושך.

ההבדלים הבודדים הנראים בין השניים, מלבד המראה, מתבטאים בכך שהקונספט השני מביא עמו מסך משני בסליידר התחתון במקום רמקול נוסף, בשעה שגם סורק טביעות האצבע נמצא בגבו ולא מתחת למסך, מה שכנראה קורה בקונספט הראשון שפורסם. מעבר לכך, השניים משתפים ביניהם המון מאפיינים חשובים כמו זוג מבזקי LED במערך הסלפי, מערך צילום אחורי כפול (אף שזה אינו נראה בקונספט הראשון) ומסך נטול שוליים.

לצד הדברים הללו, בלאס שיתף גם תמונות של דגמי הדגמה, אך באלו ניתן לראות שאסוס מיקמה את סורק טביעות האצבע בגב המכשיר בקונספט הראשון, לעומת חסרונו המוחלט בתמונות ההדמיה. על פי בלאס, התמונות מגיעות אליו היישר מאחד ממעצבי ה-Zenfone 5 של אסוס, כך שישנו סיכוי טוב מאוד שאסוס עצמה אכן עובדת על חשיפת סמארטפון שכזה לשוק הרחב.

מקורות
twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות