דיווח: Watch Dogs 3 יתרחש בלונדון

הכותר הבא בסדרת המשחקים Watch Dogs יתרחש ככל הנראה בלונדון, כך עולה מדיווח חדש. הדיווח מגיע מהאתר Kotaku, אשר דן ברמזים שפיזרה Ubisoft – החברה המפתחת את המשחק – במשחק אחר שלה, The Division 2. בין הרמזים שפוזרו היו רמיזות אודות Assassin's Creed, שאולי יתמקד בוויקינגים, ושמועה אודות Watch Dogs עליה הכריז Kotaku כעובדה מוצקה.

השמועה אודות מיקום המשחק הבא בסדרה החלה להתפשט ברשת כבר לפני זמן מה. לפני שנתיים הופץ עדכון למשחק Watch Dogs 2 שמוסיף לסיום המשחק אזכור ל-Brixton, איזור בלונדון. מאז, פרטים שנמסרו לעיתונות אודות תערוכת E3 הקרובה כללו, לדברי אתרים כמו PC Gamer, רמזים שחיזקו את הסברה. עם זאת, Kotaku הוא האתר הראשון שטוען כי מדובר בעובדה מוגמרת.

Watch Dogs היא סדרת משחקי פעולה בעולם פתוח מאת Ubisoft. המשחקים מתרחשים בערים אמיתות בעולם: הראשון התרחש בשיקאגו, והשני בסן פרנסיסקו. Watch Dogs 2 יצא בנובמבר, 2016, ועל כן נראה כי הגיע הזמן לכותר חדש בסדרה. בניגוד למשחקי פעולה אחרים באותו סגנון, Watch Dogs שם דגש רב יותר על האקינג, לוחמה אלקטרונית ותרגילים מעניינים הקשורים לפריצת מערכות מחשב.

בחודש יולי תתרחש תערוכת המשחקים E3. אם אכן Watch Dogs 3 מתרחש בלונדון, זו תהיה הזדמנות מצוינת להכריז על כך, ולחשוף את המשחק במלואו. בהתחשב בכך ש-Ubisoft נוגהת לפזר רמזים כבר שנים רבות באופן מכוון, ובבטחון הרב של Kotaku בפרסום, יהיה זה מפתיע אם השמועה תתברר כשגויה, אחרי הכל.

מקורות
KOTAKU
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות