חברת LG מציגה מפת עדכונים לאנדרואיד 9 עבור הרבעון השני של 2019

LG V40 ThinQ Oreo (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי) LG V40 ThinQ (צילום: אופק ביטון, גאדג’טי)

חברת LG כבר אינה חלוצת העדכונים בסמארטפונים אותם היא מייצרת, כשה-LG V40 ThinQ אשר הוכרז באוקטובר 2018 עדיין רץ על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו, וכך גם כל מכשירי הדגל בסדרת ה-V שיצאו לפניו. עד כה, החברה שחררה את עדכון מערכת ההפעלה לאנדרואיד 9 פאי אך ורק לדגמי ה-LG G7 One וה-LG G7 ThinQ, אשר נחשפו לעולם באוגוסט ובמאי 2018, בהתאמה.

לאחרונה הפיצה ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית דרך האתר הרשמי שלה את מפת הדרכים לעדכוני התוכנה עבור הרבעון השני של 2019, וגם זה אינו מזהיר במיוחד. על פי תכנוניה של LG, העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי יגיע לדגמי ה-LG V30/V30S, יחד עם ה-LG V35 ThinQ וה-LG V40 ThinQ.

בסך הכל, רק ארבעה דגמים נוספים מבית היצרנית יקבלו את העדכון במהלך כל הרבעון השני של 2019, כאשר בשלב זה מדובר בשוק הביתי של החברה בקוריאה בלבד. יחד עם זאת, ה-LG V40 ThinQ צפוי לקבל עדכון שישפר את פונקציית ה-TalkBack שבממשק הנגישות, זאת בנוסף להתקנת עדכוני האבטחה האחרונים מבית גוגל לאותה עת.

מכשיר נוסף אשר יקבל עדכון מינורי יהיה ה-LG X4 Plus, וזה יהנה מעדכוני האבטחה האחרונים מבית גוגל. המכשיר המדובר אינו ניתן לרכישה בארצנו, אלא רק בקוריאה, וזו כנראה הסיבה שמפת הדרכים המדוברת מופיעה באתר הקוריאני. עקב כך, ייתכן כי LG תפיץ מפת דרכים נוספת למדינות שונות, בהן נראה התייחסות לדגמים גלובליים אחרים.

נכון לרגעים אלו, כל סדרת ה-V מבית LG מריצה את מערכת ההפעלה אנדרואיד אנדרואיד 8 אוראו, כשהדברים האלו תקפים עד לדגם ה-LG V20 אשר נחשף לעולם לראשונה עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 7 נוגט ואמור לקבל גם הוא את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי. בניגוד למה שהמכשיר אמור לקבל, החברה לא התייחסה אליו במפת הדרכים האחרונה.

השוואת מפרטים