הדלפה: Oppo Reno 10X Zoom נחשף במלואו עם מסך נטול שוליים וללא מצלמת סלפי

Oppo Reno 10X Zoom (תמונה: Indiashopps) Oppo Reno 10X Zoom (תמונה: Indiashopps)

תמיד תהיתם מדוע היצרניות מתעקשות להשאיר את המגרעת על כל צורותיה במקום להיפטר ממצלמת הסלפי אחת ולתמיד? חברת Oppo הסינית שמעה אתכם והסירה לחלוטין את מצלמת הסלפי מחלקו הקדמי של המכשיר עם דגם ה-Oppo Reno 10X Zoom. המכשיר החדש אשר יככב כספינת הדגל של החברה מציע מסך נטול שוליים אמיתי, יחד עם מערך צילום משולש ועוד.

עיצובו המפתה של הסמארטפון עומד להיות נקודת המכירה המרכזית שלו, כשזה מציע מסך נטול שוליים אמיתי הנמצא בחזיתו, יחד עם שול תחתון קטן וגוף דקיק במיוחד. שולו התחתון של המכשיר נמדד ב-3.44 מילימטרים, זאת כשהשוליים המקיפים את המסכים נמדדים ב-1.49 מילימטרים, מה שיתרום לחוייה מלאה ונטולת הפרעות.

בגבו של הסמארטפון מתגלה מערך צילום מרשים העושה שימוש במנסרה להעברת האור אל החיישן, מה שמאפשר לחברה להציע למשתמשים זום גדול שכזה. לעומת Oppo, חברת וואווי הצליחה לעשות שימוש ברעיון הזה כבר עם דגם ה-P30 Pro, אשר מציע זום אופטי עד פי 5 וזום היברידי עד פי 10. הקמפיין השיווקי של Oppo מתגאה בזום עד פי 10 גם הוא, אך אנחנו לא יודעים האם מדובר בזום דיגיטלי, היברידי או אופטי.

מעל המצלמה העושה שימוש במנסרה ניתן להבחין בזוג חיישני צילום רגילים, יחד עם חיישן לייזר לפוקוס מהיר ומבזק LED. בתמונה נוכל לראות את המכשיר בצבע Fog Sea Green, אך זה יוצע למכירה גם בצבעים שחור, Mist Powder וסגול. שאר הפרטים שהודלפו אודות המכשיר מספרים לנו על שילובה של מערכת השבבים Snapdragon 855, לצד 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ונפח אחסון של 128 או 256 גיגה-בייט.

האירועים הקרובים של Oppo יתקיימו ב-10 באפריל וב-24 באפריל, אך אנחנו לא יודעים באיזה מהם היא תכריז על מכשיר הדגל המדובר.

השוואת מפרטים