קומיל ננג'יאני (תמונה: Lionsgate / Amazon Studios)

קומיל ננג'יאני (תמונה: Lionsgate / Amazon Studios)

קומיל ננג’יאני עשוי להצטרף לאנג’לינה ג’ולי באחד מהסרטים הבאים של מארוול

“הנוקמים: סוף המשחק” (Avengers: Endgame) מגיע בסוף החודש לקולנוע, ומסיים את היקום הקולנועי של מארוול (Marvel) כפי שאנחנו מכירים אותו. זה לא אומר, כמובן, שלא יהיו יותר סרטי מארוול – כבר בהמשך השנה נזכה לראות “ספיידרמן” חדש, למעשה. זה גם לא אומר שהסרטים יפסיקו להיות ביקום אחיד – היקום ככל הנראה ימשיך להיות גדול ומסועף. אבל הסאגה הנוכחית, עם צוות הנוקמים שאיתנו עכשיו, הולך להסתיים. לא ברור בכלל מה הולך להיות הלאה.

אחד מהסרטים שצפויים להגיע בעתיד הקרוב ממארוול נקרא “הנצחיים” (The Eternals). הסרט מבוסס על פרנצ’ייס קומיקס בעל שם דומה, המספר על אנשים נצחיים שנוצרו לפני מיליוני שנים על ידי גזעי חיזרים, והם נלחמים זה בזה כנראה גם עד היום. לא ברור אם הסרט יתרחש אי שם במקור של הנצחיים, או יקרב אותנו לזמן שלנו דווקא. אולי שניהם?

מי שכבר בוודאות תופיע בסרט היא אנג’לינה ג’ולי (Angelina Jolie), למרות שתפקידה הספציפי אינו ידוע. כעת ישנם מגעים עם הקומיקאי קומיל ננג’יאני (Kumail Nanjiani), תסריטאי וכוכב הסרט “חולי אהבה” וכוכב “עמק הסיליקון”, שעשוי להצטרף להפקה – גם הוא בתפקיד לא ידוע. זו תהייה הופעתו הראשונה של ננג’יאני בסרט גיבורי על, בייחוד בתפקיד משמעותי.

הפרטים על “הנצחיים” מעטים מאוד כרגע והם לא אוזכרו באי אילו מהסרטים של מארוול בעשור האחרון, אם כי דמותו של ת’אנוס, אותה אנו מכירים היטב מיקום הסרטים של מארוול, היא דור שלישי של אותם נצחיים. לקראת סוף השנה נתחיל לשמוע עוד על מה שצפוי לנו בשנתיים שיבואו אחרי סוף סאגת אבני האינסוף.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות