חפשו את התחנות שבהן ניתן להחזיר למשחק חברי צוות שמתו

בקרוב ב-Apex Legends: עונשים למי שנוטש את המשחק מוקדם

המשחק Apex Legends הוא הגרסה של חברת Respawn לבאטל רויאל חינמי, מהיר ומלא אדרנלין. המשחק הצליח ליישם מנגנון שבו ניתן להחזיר לחיים חבר צוות שכבר נהרג ולהשיבו למשחק. אפשרות זו, יחד עם חידושים נוספים שהציג המשחק, קידמה את הז'אנר כולו – גם Fortnite, המשחק המוביל בז'אנר, הולך ליישם גרסה משלו להשבת השחקנים ההרוגים לזירת הלחימה.

עם זאת, שחקנים רבים לא מחכים עד שחברי הצוות ישיבו אותם לחיים וממהרים לנטוש את המשחק. עד כה, המשחק הציג הודעה לפיה לא כדאי לעזוב את המערכה, כיוון שחבריך עוד יכולים להחזיר אותך – אולם כעת נראה כי Respawn מתכננת לעשות יותר על מנת למנוע את נטישת השחקנים.

בעדכון האחרון של המשחק, גרסה 1.1, החברה כללה בטעות אפשרות חדשה: זמן "צינון" לשחקנים שנטשו שלושה משחקים ברצף. אם תצאו מהמשחק בטרם עת כמה פעמים ברצף, תיאלצו להמתין חמש דקות לפני שתוכלו להמשיך לשחק. זמן קצר לאחר מכן Respawn ביטלה את המנגנון. החברה הודיעה כי מנגנון הצינון יגיע בהמשך, אולם הוא לא נועד להשקה כרגע, וכי הוא נחשף בשוגג.

"עבדנו [על מנגנון הצינון] באופן פנימי ובדקנו אותו, אבל זו לא היתה כוונתנו להשיק אותו עם העדכון שעלה כעת", נמסר ממנהלי הקהילה של Respawn. "היה חלק חסר בסקריפט, וזה גרם לכך שהאפשרות להעניש שחקנים שנטשו את המשחק מוקדם הודלקה, ובעצם היא צריכה להיות כבויה. עדכנו את הסקריפט, כך שהמנגנון כבוי כעת בכל הפלטפורמות. אין לנו תאריך יעד להשקה האמיתית של מנגנון הצינון."

מקורות
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות