דיסני חושפת טריילר מלא ראשון ל"מלך האריות"

כמה פעמים אפשר לצפות באותו קטע עם השמש שזורחת מעל סוואנה, המלאה בחיות דיגיטליות? מסתבר שהרבה. עברו כארבעה חודשים מאז ששוחרר הטיזר ל"מלך האריות" (The Lion King), החידוש שצפוי להגיע הקיץ לבתי הקולנוע. ונדמה שזה מספיק – נופים, קצת מוזיקה מוכרת, ואנחנו כבר מוכנים ללכת לקולנוע. אבל ברור שלא שם זה יעצור.

דיסני (Disney) שחררה טריילר חדש ל"מלך האריות", טריילר שמראה הרבה יותר מהטיזר הקודם – והכל עדיין קטעים מוכרים וזכורים היטב מהסרט המצויר, חלקם מדויקים ברמת השוט. חלק מהייחוד של הסרט הוא בדיבובים שלו, כמובן, ואת הטוב דיסני שומרים לסוף: דונלד גלובר (Donald Glover) וביונסה (Beyonce), שמדובבים את סימבה ונאלה, לא נשמעים בטריילר הזה. מי שנשמע היטב הוא צ'יווטל אג'יופור (Chiwetel Ejiofor).

אג'יופור נכנס לנעליו של ג'רמי איירונס בתפקיד האריה סקאר, אחד הנבלים הזכורים ביותר של דיסני. אם בטריילר הקודם שמענו בעיקר את מופאסה מדבר, שוב בקולו הערב של ג'יימס ארל ג'ונס (James Earl Jones), הפעם זה תורו של הדוד המרושע ללוות אותנו בסצנות המוכרות.

כמו כן, ממש בסוף הטיזר, אנחנו זוכים לשמוע גם את סת' רוגן (Seth Rogen) ובילי אייכנר (Billy Eichner), הלוא הם טימון ופומבה, שמגיעים לסרט עם שיר ישן-חדש, ולא האחד שאתם חושבים. את "אקונה מטטה" דיסני שומרת לשלב מאוחר יותר.

"מלך האריות" יעלה למסכים בישראל ב-18 ביולי הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות