סמסונג שולחת עדכון המשפר את ביצועי סורק טביעות האצבע ב-Galaxy S10

Galaxy S10 Plus (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי) Galaxy S10 Plus (צילום: אוהד צדוק, גאדג’טי)

מיד עם יציאת דגמי ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus לאוויר העולם ולידי המשתמשים, קיבלנו דיווחים על כך שסורק טביעות האצבע עובד פחות טוב מהמצופה. עם שיטות של פתיחה נכונה במגע מהיר על הסורק, לחיצה ארוכה או לחיצה קצרה, נראה כי הבעיה הסופית הייתה פשוט בסורק. כעת, סמסונג החלה בשליחת עדכון המשפר את ביצועיו של האחרון, ונראה כי העדכון הקטנטן הנ”ל הוא כל מה שהיה חסר.

העדכון הופיע לנו היישר בוויליון ההתראות כ”עדכון חשוב”, ולאחר לחיצה עליו מופיעה חלונית קטנה בתחתית המסך השואלת האם אנחנו בטוחים שברצוננו לעדכן. גודל העדכון זעיר במיוחד ועומד על 6.9 מגה-בייט, ובתיאורו מופיע כי זה משפיע על סורק טביעות האצבע הביומטרי. לאחר האישור, ההתקנה תחל וההתקדמות תופיע בווילון ההתראות.

העדכון אינו דורש הפעלה מחדש של המכשיר, וזה מתבצע כמו עדכון אפליקציה פשוט שנכנס לפעולה ישר לאחר סיום ההתקנה. את השיפור בביצועי הסורק אתם אמורים לראות מרגע סיום ההתקנה, ואנחנו גילינו כי רישום מחדש של האצבע לאחר העדכון תורמת אף יותר לביצועים של הסורק. לצד הניסיון שלנו עם הסורק לאחר העדכון, דיווחים ברשת מוסיפים ומספרים על שיפור משמעותי באמינות ובמהירות הפתיחה של המכשיר.

העדכון זמין לביצוע כבר ברגעים אלו בדגמי ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus, אך במידה ויש ברשותכם את ה-Galaxy S10e לא תראו את העדכון עקב כך שהמכשיר אינו כולל סורק טביעות אצבע מתחת למסך. בשלב זה אנחנו לא יודעים האם העדכון שיפר עוד מאפיינים של הסורק כמו רמת האבטחה, אך כרגע כן ניתן לומר שהשיפור במהירות הפתיחה מורגש וקיים אצל רבים מהמשתמשים.

השוואת מפרטים